Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
šaljivi YouTube
Reply
dobra!
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
Odgledao lika do kraja, moguće još koji put da ću odgledati, svaki put ću se dooobro nasmejati i podsetiti se identičnih razgovora i testiranja za savremene firme u Srbiji, koje sam pre desetak godina imao, kako za agencije, tako i za firme, kada sam se hteo zaposliti u bolje plaćenu firmu, (kako bi prestao raditi i u firmi i private, jer mi nije bilo dovoljno para za četvoro školaraca i suprugu, koja je i dan danas na birou nezaposlenih...) Radnog staža 36 legalnih plus 40 sivih godina, i ide mi na bolje Smile I, da, više ne radim private, jer ne dozvole poderana leđa Sad
Barem ovaka tri video klipa bi mogao snimiti, raznih varijacija... Smile
Reply
isao sam u Ferero na razgovor za posao. Sat i po sam sedeo i slusao nekog,ne znam sta je tamo, trebao bi d abira kandidate, kako prica o firmi. posle sat i po je zavrsio i ja pitam jel hocete vi nesto mene da pitate? Na osnovu cega birate kandidate ako samo vi pricate. Rekli su da ce vise pitati u drugom krugu. nisu se javili vec godinu i po.

A sto se tice eksploatisanja zemlje, mislim da postoji zakon da se navodnjavanje vrsi iz vodotokova a ne iz bunara. Gomila bunara koje su izbusili je poremetio nivo vode u zemljistu i u Madjarskoj a ne samo ovde
Reply
Reply
(01-14-2020, 06:20 PM)Аритон Wrote:

Škoda mi se ovde više dopada! old school! ?
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
Video 
Reply
магла је, птице иду пешке...

Reply
posto ne znam originalni izvor, zipovao sam klip.-


Attached Files
.zip   0-02-05-49315fb707969516bda5a4be11bfe77825c8f0bef34890474bab601d74d97f5a_full.mp4.zip (Size: 757,02 KB / Downloads: 12)
Reply

Big Grin Tongue
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
hej tica-vica nica looo... ???
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
24 Tongue
Reply
Reply
Bar jedan idiot ce se ugusiti pokusavajuci ovo.
Reply
[Image: tKBnNCh.jpg]


Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Ne znam kako mi je ovo prošlo ispod radara Smile

https://m.youtube.com/watch?v=40BLfRNHQX0
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)