Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HP428B strujna sonda
#21
PCB i ovako jeftini kod kineza, a vi se izlomiste da "prevarite" kosooke na svakakve nacine ne bi li jos malo ustedeli ? Ovo sa rupicama je zaista hit Smile .
Mislim ako je vec toliko neophodno da se ustedi kao da pravite serije od 100tine komada necega, a nema se za cnc, zar je toliki problem na stonim makazama za lim kod nekoga poseckati ploce? Cisto ako neko misli da ne moze ili nije probao, da zna da moze, rez bude gotovo perfektan bez potrebe za nekom dodatnom obradom.
Linux is like a wigwam NO Windows NO Gates and an Apache inside
Reply
#22
Kasnim kao i uvijek...dok sam skockao PCB i jedan član sa velikog diyaudio foruma se ponudio da će dizajnirati trueRMS konverter sa AD8436 taj čipac je postao za sada nenabavijum. Vidim da onaj koji je Branko tod spomenuo LTC1968 isto nemaju u mouseru,digikey,Hr,... Gledam po mouseru i ističu mi se par konvertera AD736,AD737 i AD637 pa da li je netko imao iskustva sa tim ili ima neki drugi prijedlog koji se može nabaviti? Inače koristio bih klasični analogni instrument za očitanje vrijednosti.
Reply
#23
U onom praznom gornjem lijevom ćošku je trebao da bude trueRMS konverter ali kako sam malo lijen da ga dizajniram to je ostalo prazno.Za sada sam naručio pcb na kojem se nalazi napajanje i glavni skop koji će da mjeri struju,a desno gore je dio koji se će se ubosti u glavno ploču i biti će u oklopu jer je tu prvi stupanj pojačanja signala koji se mjeri.



Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)