Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POKLANJAM
#61
Eeee, ima to prednosti: Pre par nedelja skup gimnazijalaca, necu da kazem nakon koliko godina. I eto je jedna crnka, nekada super zgodnjusa, sada onako, da ne vredjam dame u godinama. Prepozna me i sa sirokoim osmehom kaze "Pa ti si porastao, ja te pamtim kao maalog". I pokupila moj broj telefona. Eto ti da znas. Big Grin
Reply
#62
(06-13-2018, 02:54 PM)nik Wrote: I eto je jedna crnka, nekada super zgodnjusa,

A sada?

Tda, ja sam nepobediv!
Reply
#63
(06-13-2018, 02:54 PM)nik Wrote: Eeee, ima to prednosti: Pre par nedelja skup gimnazijalaca, necu da kazem nakon koliko godina. I eto je jedna crnka, nekada super zgodnjusa, sada onako, da ne vredjam dame u godinama. Prepozna me i sa sirokoim osmehom kaze "Pa ti si porastao, ja te pamtim kao maalog". I pokupila moj broj telefona. Eto ti da znas.  Big Grin

A ti joj otprvas onaj narodnjacki hit:
"Sto me sada taaaazis pored njih toliko, gde si bila kad sam bio nikooo........" Smile
Novac je sredstvo a ne cilj.
Reply
#64
Hehe, bio porodicno u GR i ispred nekog super marketa stoji ogroman kontejner za smece sa gomilom krsa nutra, monitori, ispravljaci, kucista, misevi ovo-ono, ja sam samo slucajno pogledao na tu stranu, istog sekunda mi je suprugra rekla "nemoj slucajno da pomislis da odes tamo" Big Grin
Reply
#65
(06-13-2018, 06:47 PM)mikikg Wrote: Hehe, bio porodicno u GR i ispred nekog super marketa stoji ogroman kontejner za smece sa gomilom krsa nutra, monitori, ispravljaci, kucista, misevi ovo-ono,
Kako ja to nisam našao Shy
Reply
#66
Poklanjam ploču za Super stack ll switch u
dobrom stanju, najverovatnije ispravna.



Reply
#67
(06-13-2018, 06:47 PM)mikikg Wrote: Hehe, bio porodicno u GR i ispred nekog super marketa stoji ogroman kontejner za smece sa gomilom krsa nutra, monitori, ispravljaci, kucista, misevi ovo-ono, ja sam samo slucajno pogledao na tu stranu, istog sekunda mi je suprugra rekla "nemoj slucajno da pomislis da odes tamo" Big Grin
Ja jednom otišao u Rodu, i na njihovom parkingu u uglu vidim neka gomila rashodovanih panik-svetiljki sa svom elektronikom i punjivim baterijama. Sve izgleda potpuno ispravno. Nije mi bilo jasno zašto je rashodovano. Tu sam se nagrabio nekoliko štampanih ploča sa print transformatorima od 15V. Odlični za relejne zaštite za pojačala. Nisam se ni trenutak dvoumio da prigrabim. Napunio sam kesu! Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)