Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čestitke
O, hvala Zvu, hvala HMAP. Sve će to biti maloserijska proizvodnja jer je i tržište takvo - malo. Više se radi o lepom i kvalitetnom skutijavanju nekih dokazano dobrih
modula pojačala visoke klase nego o proizvodnji pojačala onako, od nule. Ne bi bilo korektno da odjedared počnem da se predstavljam kao elektroničar
od vsokog znanja. Naprotiv, baš se borim protiv lažnih i umišljenih 'znalaca'.

Pozdrav!
Reply
Slažem se, znalaca je malo. Mnogo su opasniji oni koji misle da znaju. No, niti sam te ja predstavio kao inžinjera elektronike niti mi je išta slično bila namera. Namera mi je bila da malo skrenem pažnju na to što radiš, a iz razloga koje pomenuh u prošlom postu. Dosta ljudi se usedelo i čeka/traži posao. Preduzetništvo se tako zove s razlogom.

Kaže izreka iz mog kraja - uvek biram pokušaj pa makar bio popušaj - možda malo uličarski ali jasno kao dan Smile Ako narušava pravila pristojnosti, molim obrišite.
Reply
Razumeo skroz nego i ja da istaknem gde sam slab a gde ponešto mogu da uradim Smile

Pijemo pivo kad se vidimo
Reply
može li kakav link,da vidimo kako to izgleda?
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
Ima nešto fotki sa HiFiles sajma pa ću izabrati nekoliko
Pozz.
Reply
Ako ti treba neka pomoć samo kaži.
Reply
Hvala B
Reply
Nik svaka cast i puno srece u radu  Smile
Reply
Hvala ti. Eto sličica u temi 'A što činiš'
Reply
Srećan rođendan Dragan83!
"Ako kaniš pobjediti, ne smiješ izgubiti" - Grunf
Reply
Sve najbolje Nik! Smile
Reply
Sa srećom Nik! :-)
Reply
Srećan rođendan Dragan83!
Reply
Dragan83 srecan rodjendan  Smile
Reply
Srecan rodjendan i sve najbolje Dragan83. Smile
Reply
sve najbolje Dragane i Niče! ?
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
Sve najbolje Dragane i Niče! Na mnogaja ljeta!
Reply
Sretan rođendan Dragan83 i Nik. Smile
Reply
Ako sam jedini Nik nik - hvala ali ste poranili, ja sam, kako da kažem, letnjikovac, to jes', Julsko dete a još tačnije - Julski matorac ! Smile
Reply
Ja sam ti čestitao početak proizvodnje i poželeo sreću u tome a dosta njih nije videlo o čemu se kod tebe radi pa si dobio vrlo preuranjenu čestitku za rođendan :-)

Ako. Važno je da ti svi žele sreću kako okreneš :-)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 15 Guest(s)