DIY Electronic projects
narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - Printable Version

+- DIY Electronic projects (https://forum.yu3ma.net)
+-- Forum: Sve ostalo - Everything else (https://forum.yu3ma.net/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: YouTube (https://forum.yu3ma.net/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Thread: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... (/showthread.php?tid=784)

Pages: 1 2 3 4


narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - HomeMadeAudioProject - 01-24-2015

- ko ne sluša / mrzi / prezire ovu vrstu muzike neka ne piše i ne opanjkava


- tema da se shvati ozbiljno,obrisaću svaku neslanu šalu


- pjesma koju postavite govori najviše  i prvenstveno o vama - imajte to na umu


RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - HomeMadeAudioProject - 01-24-2015

pa da krenem(o):

(u redu sa opcijama odabrati filmsku traku, Video Type; YouTube i onda u polje "Insert link" kopirati link sa YouTube-a)




RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - Gosha - 01-24-2015

Evo ja cu da postavim, ne plasim te se Smile



RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - HomeMadeAudioProject - 01-24-2015




RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - HomeMadeAudioProject - 01-24-2015

(01-24-2015, 08:44 PM)Gosha Wrote: Evo ja cu da postavim, ne plasim te se Smile

Hocemo jos  to mi kaži... Wink Smile 


RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - HomeMadeAudioProject - 01-24-2015




RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - HomeMadeAudioProject - 01-24-2015



još jedan makedonac sa neviđenim glasom...i naravno pjesma da se zamisliš...


RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - HomeMadeAudioProject - 01-24-2015



"...kroz Srbiju ne sviraj,kroz Bosnu ne pjevaj..." Smile


RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - HomeMadeAudioProject - 01-24-2015



otpjevao bolje od Marinka samog...


RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - HomeMadeAudioProject - 01-24-2015




RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - HomeMadeAudioProject - 01-24-2015



ljudi prave muziku za pjesmu uz koju prosto pršte od naboja,energije,ako se ne varam Macola me uputio "na ovu stranu"... Smile


RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - Rade - 01-24-2015




RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - HomeMadeAudioProject - 01-24-2015

da da - može može...

a evo i dokaza da sevdah i dalje živi,itekako:




RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - HomeMadeAudioProject - 01-24-2015

Alma Subasic- Nigdje Tako Ko U Bosni Nema






jednom je majka rađa...



RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - Marshall - 01-24-2015

Znaci .. ovo je nemoguce !


RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - TDA - 01-24-2015


.gif   krstix.gif (Size: 2,18 KB / Downloads: 91)
.gif   drinks.gif (Size: 15,17 KB / Downloads: 91)
.gif   alkosi.gif (Size: 13,76 KB / Downloads: 91)
.gif   blackeye.gif (Size: 2,33 KB / Downloads: 91)


RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - Marshall - 01-24-2015

AAhahaha .. eto.. nisam ja kriv sto cu da se "uradim" nacisto... ova odgovornost prelazi kod 11277..on je pokrenuo temu tako da ja nisam kriv ..


RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - HomeMadeAudioProject - 01-24-2015

(01-24-2015, 10:20 PM)Marshall Wrote:

Znaci .. ovo je nemoguce !

nisam ni sumnjao u tebe... Smile bravo!


RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - Marshall - 01-24-2015

Ma necu ja nikad da te izneverim ! Smile


RE: narodnjak sa sentimentom,narodnjak kojeg se ne stidim... - HomeMadeAudioProject - 01-24-2015

znam druže,znam...