DIY Electronic projects
Sve i svašta - Printable Version

+- DIY Electronic projects (https://forum.yu3ma.net)
+-- Forum: Sve ostalo - Everything else (https://forum.yu3ma.net/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Sve i svašta (https://forum.yu3ma.net/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Thread: Sve i svašta (/showthread.php?tid=650)



RE: Sve i svasta - HomeMadeAudioProject - 06-04-2014

Došao Mujo jedan dan kod hodže i zamoli ga za razgovor. Hodža ga odvede u kuću, natoči kafu i upita:
• Reci, Mujo, šta te muči?
Muji neprijatno, ali ipak skupi hrabrosti i kaže:
• Hodža, neki dan se Fata nagnula u zamrzivač i meni došlo milo... ja je nategnem tako, jel' to greh?
Hodža se nasmeja i reče:
• Nije, Mujo, naravno, to je prirodno i tako treba biti.
Sutradan, evo i Fate hodži na vrata:
• Hodža, da te pitam... Neki dan se ja nagnula u zamrzivač da pogledam nešto,
a Mujo navalio ko mutav... meni dobro pa se nisam bunila, jel' to grijeh?
Hodža odmahne glavom:
• Nije, Fato, rekao sam to i Muji juče, nemoj se ti ništa brinuti.
Fata odahne, ali za svaki slučaj postavi još jedno pitanje:
• A jesmo li mi i dalje dobrodošli u džamiju?
Hodža je zbunjeno pogleda i odgovori:
• Naravno, Fato, što ne bi bili...?
Fata će na to:
• Dobro, jer u Merkator više nismo...

Mujo se zaposlio u velikoj robnoj kući u New Yorku, i nakon prvog radnog dana poslovođa ga upita koliko je prodao, odnosno zaradio.
- "135.552,20 dolara", odgovori Mujo, a poslovođa samo što nije doživio šok. Ni najiskusniji trgovci nisu u jednom danu prodali robe u vrijednosti većoj od 50.000 dolara, a Mujo prvi dan, pa više nego duplo.
Upita on Muju kako mu je to pošlo za rukom.
- "Pa lijepo", odgovori Mujo. "Prvo sam čovjeku prodao jednu udicu i onda ga nagovorio da kupi barem još jednu za rezervu. Zatim sam mu prodao i nekoliko olova. Onda sam ga podsjetio da mu treba i najlon, ali ne bilo kakav već kvalitetan najlon koji može izdržati veliku ribu. E, onda sam mu rekao da pravu ribu bez obzira na kvalitet pribora neće moći loviti iz ruke i da uzme i štap s rolom. Kad je uzeo štap, predložio sam mu da razmisli o kupovini glisera, jer se takav pribor koristi samo za panulavanje. Nakon što sam mu prodao Boston Whalera s trajlerom, objasnio sam mu da njegov stari auto jednostavno ne može vući taj gliser i na moj nagovor odlučio se za Grand Cheerokee.
Eto kako sam zaradio 135.522,20 dolara."
- "Još uvijek ne mogu shvatiti kako ti je to uspjelo", reče poslovođa: "A čovjek je došao samo kupiti udicu?"
- "Ma jok", reče Mujo, "došao je kupiti tampone za ženu, pa sam ga upit'o zašto ne ode na pecanje kad mu je ionako propao vikend?

Piroćanac užurbano ulazi kod zubara i kaže mu:
- Doktore, treba da se vadi zub, ali bez gasa i
anestezije; Samo ga iščupajte i završite s tim.
- Uf, bilo bi dobro da su i ostali moji pacijenti
tako hrabri! O kom zubu je reč?
- Ženo, pokaži mu zub koji te boli!


RE: Sve i svasta - Macola - 06-06-2014

Za neupućene objašnjenje (šar)latinskog izraza "Vrisca Dupetaria":

https://m.facebook.com/notes/nacionalni-park-srbija/gologuza-pevaljka-vrisca-dupetaria/118115251566365/?_rdr


RE: Sve i svasta - HomeMadeAudioProject - 06-06-2014



Wink Smile

F R F L J A T O R R R R R Smile Smile Smile




RE: Sve i svasta - boraomega - 06-07-2014

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........................................................................................................................................................................


RE: Sve i svasta - TDA - 06-07-2014

Boro, zaglavio ti se taster! Big Grin


RE: Sve i svasta - HomeMadeAudioProject - 06-07-2014

...ili su se klinci razigrali... Smile

"Zeleo bih da te vezanih ociju,prepoznam u hiljadama. . .uh,ne znam da li bi te prepoznao - ala bih se zato napipao..."


RE: Sve i svasta - boraomega - 06-07-2014

Nista od toga.... pao mi blok na cukalj...


RE: Sve i svasta - Macola - 06-08-2014




RE: Sve i svasta - enaB - 06-10-2014

OK, ova je puna Big Grin

To sam se ja igrao pa pravio nešto za seminarski, sad sa baterijom ispitujem kako radi Rolleyes


RE: Sve i svasta - boraomega - 06-10-2014

Ako ste vidoviti nudi se strasno dobar posao. Radi se 2 do 4 sata dnevno, vikendi slobodni, plata je izmedju 4 i 5000Eura mesecno, kancelarija, sekretarica i sluzbeni auto. Pravi kandidat ce znati gde i kome da se javi!


RE: Sve i svasta - HomeMadeAudioProject - 06-11-2014




RE: Sve i svasta - TDA - 06-14-2014

E ovo se zove dobar projekat... Smile
http://mightyohm.com/blog/2008/10/building-a-wifi-radio-part-1-introduction/


RE: Sve i svasta - Gosha - 06-14-2014



WinkWink


RE: Sve i svasta - Vasabor - 06-14-2014

Dosla komisija kod cige u Obrenovac i pitaju ga sta je sve izgubio u poplavi u kuci
Ciga: Pa vidish evo u ovoj sobi bio nov samsung 50incha i nov kompjuter i nov Sony I nov Nintendo I novXbox
Ciganka:E ovde bila nova kuhinja ,Nova ugradna rerna ,nova mikrotalasna ,nova ves masina, nova sudo masina itd
Ciga:I u sve 3 decije sobe bio po nov televizor , nov muzicki stub i nov kompjuter.
i tako nabrajaju oni .....tona tehnike
U jednom trenutku neko iz komisije :Cigo bre sto toliko lazesh pa ovde ni struja nije bila uvedena.....

Ciga kao iz topa: Vidite onu malu supu ispred ................. e tu bio nov Hondin Agregat .....


RE: Sve i svasta - mikikg - 06-14-2014




RE: Sve i svasta - TDA - 06-14-2014

Au al se Lemi promenio.... Big Grin
Ekstra!

P.S.
Najluđi je onaj mali što drži činelu....


RE: Sve i svasta - TDA - 06-14-2014




RE: Sve i svasta - mickeyzg - 06-14-2014

(06-14-2014, 11:05 PM)TDA Wrote:

'bote, koje petice...
Tongue


RE: Sve i svasta - HomeMadeAudioProject - 06-15-2014



zna li neko koje su ovo pjesme u pozadini igre?







Sad Sad Sad


RE: Sve i svasta - HomeMadeAudioProject - 06-15-2014

kakav glas...