DIY Electronic projects
Sve i svašta - Printable Version

+- DIY Electronic projects (https://forum.yu3ma.net)
+-- Forum: Sve ostalo - Everything else (https://forum.yu3ma.net/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Sve i svašta (https://forum.yu3ma.net/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Thread: Sve i svašta (/showthread.php?tid=650)



RE: Sve i svašta - pakonja - 11-07-2018

Ne znam da li je montaza ali me ne bi iznenadilo da se stvarno desilo... Smile


RE: Sve i svašta - gorankg - 11-07-2018

Nisam odmah skapirao a onda videh ono "SUPLEMENTI" 24 24
Kakvi carevi!
Mislim da nije montaža jer je cena u eurima tu negde.


RE: Sve i svašta - npejcic - 11-07-2018

Hahahaha... fantastično Smile


RE: Sve i svašta - mikikg - 11-07-2018

3 puta po jedan dnevno suplement i odmah vam bolje Smile


RE: Sve i svašta - gorankg - 11-07-2018

Podseti me... "dve tablete jedan vinjak, dve tablete jedan vinjak"

https://www.youtube.com/watch?v=S5vCU8E4n-I


RE: Sve i svašta - mikikg - 11-07-2018

Dva BluePill jedan RPi, dva BluePill jedan RPi i tako pet nedelja ...
Posle 5 nedelje ili se obesis ili nastavis da programiras Smile


RE: Sve i svašta - gorankg - 11-07-2018

Ja na stolu trenutno imam dva BluePill i jedan Nucleo koji treba da rade zajedno. I stvarno mi je bolje... nego dok sam bio na PIC-u.


RE: Sve i svašta - mikikg - 11-07-2018

Hehe, pa kazem ti ja Smile
Gde si video nekog sa STM32 da place za p**** ... Vraca samopouzdanje Smile


RE: Sve i svašta - mikikg - 11-08-2018

Hihiiiii hhiii .... Big Grin

[Image: attachment.php?aid=27798]


RE: Sve i svašta - Jevrem - 11-08-2018

Sennheiser 630 na popustu https://www.notebooksbilliger.de/sennheiser+hd+630vb+over+ear+kopfhoerer


RE: Sve i svašta - Zvu - 11-08-2018

Bombona Smile




RE: Sve i svašta - HomeMadeAudioProject - 11-08-2018

ne bude me taj video u narednih xy godina... (friški vlasnik jedne od ...čke Smile )


RE: Sve i svašta - Dual - 11-10-2018

(11-08-2018, 11:50 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: ne bude me taj video u narednih xy godina... (friški vlasnik jedne od ...čke Smile )

Da nije elhička?    (pa da budemo kolege) Smile


RE: Sve i svašta - vladd - 11-11-2018

Sta ce co'ek, prso, smanjio se promet, nema vise skupih intervencija i ulickavanja, opametio se narod i presao na elhicke, DCi i sl...Big Grin


RE: Sve i svašta - HomeMadeAudioProject - 11-11-2018

(11-10-2018, 09:08 PM)Dual Wrote:
(11-08-2018, 11:50 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: ne bude me taj video u narednih xy godina... (friški vlasnik jedne od ...čke Smile )

Da nije elhička?    (pa da budemo kolege) Smile

Citroën C4,1.6 16v benzin i za sad sam skroz zadovoljan. koji je tvoj model? (nisam skontao šta mu dođe "elhička"?)


RE: Sve i svašta - Zvu - 11-11-2018

Jelkica


RE: Sve i svašta - HomeMadeAudioProject - 11-13-2018

(11-08-2018, 07:38 PM)Zvu Wrote: Bombona Smile

ovde gde sam nemam tv a i da imam ne znači mi mnogo,pa sam često na YouTube i pratim dokumentarce. pregledao sam 99% britanske "pete brzine", mislim da su poprilično čvrsti u svojim stavovima i ocenama automobila koje su testirali i koliko sam zaključio po pitanju super automobila (od 0 do 100km/h ispod 3-4 sekunde) na prvom mestu su nemci i italijani,drugo mesto japanci pa ostali. ipak,što se tiče "svakodnevnih" automobila francuzi ne zaostaju uopšte poslednjih 10 i više godina po kvalitetu (oni se popravili a nemci posustali), francuske motore koriste nemački proizvođači automobila (reno motor u malim mercedesima npr.) a što se tiče "brzalica" od ispod 50 000e,tu francuz itekako ume da napravi automobil. nabrijani C2 i C3 od citroena pokidali takmace u svojoj klasi i cenovnom rangu,reno clio se pokazao odličan, megan se pokazao boljim od honde i VW Golf, pežo bolji od audi tt. kad kažem bolji,bio je upravljiviji i samim tim brži, svaki od njih gore nabrojani. reno espace pomerio granice ENCAP... a što se tiče spoljnog izgleda tu po meni nemaju premca,imaju herca da eksperimentišu izgledom i to između dva modela jedan za drugim i to jako uspešno. sa druge strane vw i bmw svaki na prethodnog liči k'o dupe guzici, i što je najgore kvalitet im se pogoršava a cena ostaje.
nisam protiv nemačkog automobila, iako sam do sad vozio juga 45,Ford eskorta i Toyota corolla, a sad c4. svaki od njih mi je bio dobar dok ga nisu pojele godine. nije ni c4 rosni cvet sa svojih 12 godina starosti, ali je na ENCAP jako dobro prošao,limarijski je skroz dobar,fino leži na putu,potroši sve što se naspe, može da troši ispod 6 litara benzina kad se vozi dedovski a može i da pristojno potegne i po putu i po potrošnji ako se nagazi, estetski je van konkurencije za konkurente svoje generacije naročito iznutra, motor koji uz redovno održavanje može fino kilometara da pređe. meni to dobro,ne teram preko džombe i pazim na ograničenja, zadovoljan ukratko svojom ...kom Smile stvar ukusa i merila, kao i po pitanju mnogo toga.


RE: Sve i svašta - HomeMadeAudioProject - 11-13-2018

(11-11-2018, 04:08 PM)Zvu Wrote: Jelkica

.
e iskreno nikad ne bi pogodio! Smile
.
inače, znak citroen predstavlja zapravo trag zupčanika pošto je fabrika po osnivanju baš njih i proizvodila.
nedavno mi na YouTube "iskoči" video o firmi citroen, pa pogledah...


RE: Sve i svašta - Zvu - 11-13-2018

Nemam pojma. Ja nemam kola, a ženče vozi Škodu Feliciju 1998-mo godište na plin. Ja novce dajem za zvučnike, a vozi me autobus i žena. Kola nam bira kum koji je mjeho (mehaničar) da bi nas servis izašao samo delove.

Ne znam o čem' mi mrskije raspravljati - o fudbalu ili kolima. Koliko ono prvo ne pratim, toliko me ovo drugo ne zanima Smile


RE: Sve i svašta - HomeMadeAudioProject - 11-13-2018

(11-13-2018, 02:02 PM)Zvu Wrote: Nemam pojma. Ja nemam kola, a ženče vozi Škodu Feliciju 1998-mo godište na plin. Ja novce dajem za zvučnike, a vozi me autobus i žena. Kola nam bira kum koji je mjeho (mehaničar) da bi nas servis izašao samo delove.

Ne znam o čem' mi mrskije raspravljati - o fudbalu ili kolima. Koliko ono prvo ne pratim, toliko me ovo drugo ne zanima Smile

Bombona! Smile