DIY Electronic projects
...a što činiš?! - Printable Version

+- DIY Electronic projects (https://forum.yu3ma.net)
+-- Forum: Sve ostalo - Everything else (https://forum.yu3ma.net/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Sve i svašta (https://forum.yu3ma.net/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Thread: ...a što činiš?! (/showthread.php?tid=2357)



RE: > A sto cinis: - HomeMadeAudioProject - 06-02-2015

ima tu i više nego dovoljno energije Wink


RE: > A sto cinis: - Marshall - 06-02-2015

https://www.youtube.com/watch?v=ebnFgGNo1BM&feature=youtu.be Evo ga Smile


RE: > A sto cinis: - TDA - 06-02-2015

Bravo!!! Big Grin


RE: > A sto cinis: - nole15 - 06-02-2015

Svaka cast Zarko,i zvucno i estecki prelepo Hocemo jos


RE: > A sto cinis: - Marshall - 06-02-2015

Pa lepo je nema sta .. lepo svira bas lepo Big Grin


RE: > A sto cinis: - Marshall - 06-02-2015

Hvala nole15.. ah estetski .. nisam bas zadovoljan .. ali to je sto sve moze da se uradi sa jednom ekscentriranom busilicom iz buvljaka Smile


RE: > A sto cinis: - nole15 - 06-02-2015

Ma nezezaj skockano je za medalju Big Grin


RE: > A sto cinis: - Marshall - 06-02-2015

Hvala, hvala puno Smile


RE: > A sto cinis: - HomeMadeAudioProject - 06-02-2015

(06-02-2015, 08:56 PM)Marshall Wrote: https://www.youtube.com/watch?v=ebnFgGNo1BM&feature=youtu.be Evo ga Smile

meni i preko snimka zvuči da imaš baš pun spektar zvuka u sobi počev od dubokog basa pa na dalje i nigdje ne fali. ne znam koliko je bilo pojačano ali osjeti se da ti je prostor baš ispunjen zvukom,onako puno i odvažno - mada možda ipak malo preglasno i to samo zbog prostora. da skratim,dopalo mi se to što sam čuo makar i preko snimka. imaš rekao bi opasne zvučnike a eto imaš ih i čime dostojno "pogurati". znaš kad je zakucan u listi prvih sledećih pločica koje bi radio - ako Boro aminuje i ako dobijem dokumentaciju! Smile

kod snimka mi se još dopada i kako rade ventilatori: čim krene "...steamy window,coming from a body heat..." krenu i oni da rade - elektronika koja ih pokreće očigledno je od muškog roda! Smile  Vaistinu


RE: > A sto cinis: - Marshall - 06-02-2015

HMAP sve si rekao ! ne znam sta da te dopunim .. A inace u vezi zvucnjake , jos mi je pamet u one .. fonum 501 mislim da su bile .. sto smo pricali .. na kojima je dole visokotonac ..


RE: > A sto cinis: - HomeMadeAudioProject - 06-02-2015

aujbm ti - pa ti su mi se i najviše dopali kad sam ih jednom slušao na otvorenom - a sad eto i preko snimka! mislim da ću ove morati kad-tad nabaviti,pa ako je moguće i izmjenjati šta se treba ako se može dovesti u što približnije fabričkom stanju i osvježiti skretnicu... baš sam "u fazonu" midbas sa visokotoncem,ka tome skroz težim izgleda!


RE: > A sto cinis: - Bocko - 06-02-2015

Odlično izgleda i opako zvuči, ovo je još jedno pojačalo, koje bi voleo poslušati na sledećem druženju.
Eto ti izgovora da se vidimo Smile


RE: > A sto cinis: - Marshall - 06-02-2015

Ahaha hvala puno na lepe komentare .. ja se nadam da cu se izvuci iz MKD i dodjem na druzenje Smile


RE: > A sto cinis: - Bocko - 06-03-2015

Vašar je bio u Rumi , a na vašaru svega, samo prodaje malo, a sunce upeklo, još se "lečim" "Zaječarcom" i to ladnim Smile
Više o Rumi večeras u "Upravo stiglo" Smile

Odo kod šuraka da montiram klimu i još koje ladno pivo, valja se dooosta tečnosti unositi u vaki dan! Smile


RE: > A sto cinis: - HomeMadeAudioProject - 06-06-2015

evo šta radim ovih dana : Aerodrom Nikola Tesla Beograd,terminal 1:




RE: > A sto cinis: - HomeMadeAudioProject - 06-06-2015

"ubio" sam 36 radnih dana od prvog maja do danas,rok je 15tog ali premijer ima slobodno 10tog pa je žurba. nadam se da ću od srijede napokon imati malo vremena da popunjavam pločice SR150 hibrida i A38, uželio sam se lemilice...


RE: > A sto cinis: - boraomega - 06-06-2015

Mani se lemilice, nemoj da mu neka ploca padne na glavu (premijeru)!


RE: > A sto cinis: - pinco - 06-06-2015

(06-06-2015, 06:29 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: evo šta radim ovih dana : Aerodrom Nikola Tesla Beograd,terminal 1:

Neznan kakvi su kod vas zakoni, al provjeri jel ima kakva zabrana snimanja da ne upadneš u probleme radi slika, ipak je to međunardna zračna luka....


RE: > A sto cinis: - HomeMadeAudioProject - 06-06-2015

(06-06-2015, 08:30 PM)boraomega Wrote: Mani se lemilice, nemoj da mu neka ploca padne na glavu (premijeru)!

Smile ma neće...valjda... Big Grin

(06-06-2015, 08:42 PM)pinco Wrote:
(06-06-2015, 06:29 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: evo šta radim ovih dana : Aerodrom Nikola Tesla Beograd,terminal 1:

Neznan kakvi su kod vas zakoni, al provjeri jel ima kakva zabrana snimanja da ne upadneš u probleme radi slika, ipak je to međunardna zračna luka....

ne bi trebalo biti problema jer je ovo onaj dio gdje dolaze putnici u odlasku,tako da ga mogu vidjeti i svi koji dođu da ih isprate. postoje neka pravila koja nisu uobičajena i koja se ne moraju poštovati kao na aerodromu a tiču se sigurnosti. tu mislim recimo na to da ne moraju u svim objektima prvo da se rade zidovi pa onda plafoni kao ovde - iz razloga da (iako je stvarno mala šansa) neko ne bi mogao da preko plafona dođe u određene prostorije ili nešto u njih ubaci. najveći dio plafona je iz tog razloga pravljen od praktično šupljih materijala - da bi onima koji ne obraćaju pažnju to izgledalo prihvatljivo estetski a da oni kojima je pažnja posao mogu da vide šta se iznad plafona dešava. primjetio sam (gledajući dokumentarce pa i ostale filmove) da je to česta praksa svuda po svijetu.

jednaka praksa oko izrade prvo zidova pa plafona je i u bankama...

nema oznake zabrane snimanja ni slikanja,mada nema ni znaka zabrane duvanjenja pa se ipak krijemo kao srednjoškolci... nisam kriv dok se ne dokaže suprotno! Smile

uostalom,vjerujem da će biti otvorenje oko desetog na dnevniku u 19:30 - tako da ćete svi imati priliku da vidite kako premijeru (ne) pada ništa na pamet... Big Grin


RE: > A sto cinis: - TDA - 06-06-2015

Prešao si u pilote? Big Grin