DIY Electronic projects
...a što činiš?! - Printable Version

+- DIY Electronic projects (https://forum.yu3ma.net)
+-- Forum: Sve ostalo - Everything else (https://forum.yu3ma.net/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Sve i svašta (https://forum.yu3ma.net/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Thread: ...a što činiš?! (/showthread.php?tid=2357)



RE: > A sto cinis: - Marshall - 08-23-2014

Samo da vas updejtujem drugovi dokle sam sa T-Ref.. montirao sam hladnjake i izlazne trandze, ostale jos pobudne, to sad radim.. nadam se da cu do veceras da zavrsim ..



RE: > A sto cinis: - HomeMadeAudioProject - 08-23-2014

VaistinuZjeee ....


RE: > A sto cinis: - Marshall - 08-23-2014

Hocemo josBig Grin


RE: > A sto cinis: - TDA - 08-23-2014

Au, Marshall! Što lepo izgleda!
A što će tek da peva... Vaistinu Big Grin


RE: > A sto cinis: - Marshall - 08-23-2014

Ohoo pevace kao slavuj Big Grin


RE: > A sto cinis: - enaB - 08-24-2014

Juče sam se malo igrao i izvario od priručnog materijala jedan (dva kanala) pojačavač sa zajedničkim drejnom/source follower kao razdvojni stepen za ePAudioPlay pošto je mnogo tiho ako se slušalice priključe direktno, a izlaz sa kompjuterskih zvučnika je mnogošuman Smile


RE: > A sto cinis: - HomeMadeAudioProject - 08-24-2014

jesi ti to počeo da se družiš sa AcaJevtić-em? Smile


RE: > A sto cinis: - TDA - 08-24-2014

Hahaha! Big Grin


RE: > A sto cinis: - samuki - 08-24-2014

A ko je Sanela ?


RE: > A sto cinis: - enaB - 08-24-2014

Ne izgleda lepo, ali je praktično Smile

@samuki
Ne znam, neka čehinja Smile


RE: > A sto cinis: - Marshall - 08-24-2014

Propevao slavuj ..kuva se video ..


Zamolio bi ako moze ove slike da se prebace u temi T-Ref ..

Ovo je nesto sto je ispalo nad mojih ocekivanja, znao sam da se radi za izuzetno dobro pojacalo ali mislim da nikad nisam imao ovakvo nesto uradjeno do sad ..stabilan i seriozan zvuk .. zvucnici mi nikad nisu svirali ovako , a ja hteo da ih menjam .. pfff..nemam reci .. veliko hvala cika Bori za semu koju mi je dao komplet i instrukcije za pocetak ..a ogrooomno hvala coveku koji mi je i moralno i tehnicki dao maksimalnu podrsku da se sve ovo desi kako treba.. Hvala Dude !


RE: > A sto cinis: - HomeMadeAudioProject - 08-24-2014

da,Dude je dotjerao ovo pojačalo da radi dodavajući nekoliko kompenzacija ako se ne varam. svakako je zaslužan što ovo pojačalo dobija na popularnosti,a i baš on je i ovu pločicu nacrtao ako se ne varam!

neka je sa srećom Marshall! Smile


RE: > A sto cinis: - Marshall - 08-24-2014

Hvala puno druze moj ! .. nacrt plocice mi je dao cika Bora, bas kakva sto je .. i ja i Dude smo radili po istoj plocici..jeste ima par kompenzacije koje su usovrsile pojacalo do maximum..


RE: > A sto cinis: - HomeMadeAudioProject - 08-24-2014

ne znam,mislim (nisam siguran!) da je Dude čak i pisao da je pločicu crtao polazeći od Modus pojačala kao osnove. nisam znao da li je Boro radio pločicu ovog pojačala... nisam siguran,ali čak mislim da ni dorađena šema nije javno objavljena.


RE: > A sto cinis: - Marshall - 08-24-2014

Dude je crtao istu ovu ali sa TO3 , i imao je negde gresku, MJE340 koji ide sa bazom prema masi mu je grejao.. i to je ostalo kako sta je .. a ovu je cika Bora crtao..


RE: > A sto cinis: - TDA - 08-24-2014

Bravo Marshall! Smile


RE: > A sto cinis: - Marshall - 08-24-2014

Blagodarim TDA ! Smile




RE: > A sto cinis: - ziki - 08-24-2014

Uh, ovo je odlično. Marshall, jesi slušao obični Modus? Jel može kakva usporedba?


RE: > A sto cinis: - Marshall - 08-24-2014

Nisam imao prilike da uzivo cujem Modusa ..a ovako preko YT tesko mogu doci do nekakav zakljucak..mogu samo usmeno da opisem zvuk koji se cuje kod mene..pa da neko drugi kaze svoje mislenje u vezi Modusa ali i to nije to..svako uvo razlicite karakteristike i nadalje se zna..


RE: > A sto cinis: - TDA - 08-24-2014

Au Marshall mogu da zamislim kako ovo pojačalo zvuči uživo. Čako i ovako ostavlja odličan utisak.