DIY Electronic projects
PCB - Printable Version

+- DIY Electronic projects (https://forum.yu3ma.net)
+-- Forum: Sve ostalo - Everything else (https://forum.yu3ma.net/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Sve i svašta (https://forum.yu3ma.net/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Thread: PCB (/showthread.php?tid=1773)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: PCB - Boban - 12-01-2021

Ja sam imao tu situaciju sa 8 doll, ali im napisah da je prva porudžbina, trebala bi da je free, te nešto nakon toga ona promeniše i bila je zaista 1.05 doll na kraju. To sa carinom mislim da uvek stoji, kod svih porudžbina, podrazumevano.


RE: PCB - HomeMadeAudioProject - 12-01-2021

nisam mislio toliko na cenu već to na to da pre laćanja vrše pregled porudžbine,pa da tek onda omoguće plaćanje. ako je tako bilo i kod vas,koliko ste čekali na odobrenje?


RE: PCB - Boban - 12-01-2021

Ako misliš na proveru fajla, nema pravila - drugaru prošlo dalje za sat vremena, mada ide i do dan/dva. Verovatno su prebukirani Big Grin


RE: PCB - HomeMadeAudioProject - 12-01-2021

da da, baš to. mada prošlo je pre oko sat vremena. kad je došlo do plaćanja bile su mi ponuđene tri kurirske opcije i svaka ima svoju cenu. na kraju je izrada koštala 8,nešto pa -8,nešto pa plus 25e DHL poštarine i oko 1e PayPal usluge 10 pločica je izašlo 26,nešto evra. sad još da vidimo za koliko će doći od njih do mene.
svakako hvala na uputstvu ka proizvođaču i na fajlovima!


RE: PCB - Bocko - 12-01-2021

Imaš li opcije FedEx, jeftiniji su i ne prave začkoljice...


RE: PCB - HomeMadeAudioProject - 12-01-2021

imam druže,ali tek sam se dokopao DHL kartice i DHL stanica gde ne zavisim da li je neko kod kuće u trenutku dostave,da li će se uopšte i potruditi da zazvone na interfon,gde će se odlučiti da ostave paket i za koje vreme ću moći da isti podignem ili će ha jednostavno vratiti pošiljaocu - a veruj mi da sam sve te probleme već ranije imao. ovako platim dostavu a preuzmem kad imam vremena u bilo kojem delu dana ili noći,vikendom i radnim danima.


RE: PCB - me[R]a - 12-01-2021

[Image: attachment.php?aid=36625]

Sad sam probao tu promotivnu narudzbu i kod mene i dalje stoji $0. Evo sad sam ovog momenta probao.

Ne znam da li je kljucno ali sa linka stranice gde promovisu tu akciju https://www.nextpcb.com/0-pcb-0-shipping kliknite na Order Now pa probajte tako da vidite da li je $0.


RE: PCB - gorso69 - 12-04-2021

Stigao još jedan paket PCB i to 11 kom.



RE: PCB - ZASto - 12-05-2021

Jesi li voljan da se rastaneš od 11-te pločice Smile


RE: PCB - gorso69 - 12-06-2021

Šalji adresu na PP


RE: PCB - HomeMadeAudioProject - 12-09-2021

(12-01-2021, 11:53 AM)HomeMadeAudioProject Wrote: da da, baš to. mada prošlo je pre oko sat vremena. kad je došlo do plaćanja bile su mi ponuđene tri kurirske opcije i svaka ima svoju cenu. na kraju je izrada koštala 8,nešto pa -8,nešto pa plus 25e DHL poštarine i oko 1e PayPal usluge 10 pločica je izašlo 26,nešto evra. sad još da vidimo za koliko će doći od njih do mene.
svakako hvala na uputstvu ka proizvođaču i na fajlovima!

danas su pločice stigle u DHL dostavno sanduče. prvo sam jutros dobio mejlom obaveštenje da moram platiti 4,70 i nešto evra carine i da će tek tad moći doći do dostave. imaju opciju plaćanja on-line pa sam platio preko PayPal oko podne su stigle. pošto radim oko 500km daleko moraće sačekati do subote da ih preuzmem.
nije da se hvalim nije da se žalim - pišem čisto informativno kako to prolazi u Nemačkoj.


RE: PCB - Bocko - 12-13-2021

Upravo otišao Fedex: 
Pločka stereo, sa PSU i potom u smd, hvala, Apex, hvala, Nebojša!

Ako ima zainteresovanih, par drugara ima gratis pločkeSmile





RE: PCB - gimba - 12-13-2021

(12-13-2021, 03:40 PM)Bocko Wrote: Upravo otišao Fedex: 
Pločka stereo, sa PSU i potom u smd, hvala, Apex, hvala, Nebojša!

Ako ima zainteresovanih, par drugara ima gratis pločkeSmile

Salji 😁


RE: PCB - Bocko - 12-13-2021

Sjutra Smile
PostExpresom...


RE: PCB - npejcic - 12-13-2021

@Bocko U zdravlju da skockaš PCB, i da uživaš u zvuku. Nemoj da završe u nekoj fijoci.
Ja sam sad u toj nekoj nevreme fazi, skupljam materijal kao hrčak, al' ni trunku vremena da skockam nešto i uživam... Nadam se biće uskoro...


RE: PCB - gimba - 12-13-2021

(12-13-2021, 04:39 PM)Bocko Wrote: Sjutra Smile
PostExpresom...

Divan si 😃 Hvala puno!


RE: PCB - pmiroslav81 - 12-13-2021

(12-13-2021, 03:40 PM)Bocko Wrote: Upravo otišao Fedex: 
Pločka stereo, sa PSU i potom u smd, hvala, Apex, hvala, Nebojša!

Ako ima zainteresovanih, par drugara ima gratis pločkeSmile

I ja bih jednu  Rolleyes ako ima viška


RE: PCB - HomeMadeAudioProject - 12-15-2021

(12-09-2021, 01:26 PM)HomeMadeAudioProject Wrote:
(12-01-2021, 11:53 AM)HomeMadeAudioProject Wrote: da da, baš to. mada prošlo je pre oko sat vremena. kad je došlo do plaćanja bile su mi ponuđene tri kurirske opcije i svaka ima svoju cenu. na kraju je izrada koštala 8,nešto pa -8,nešto pa plus 25e DHL  poštarine i oko 1e PayPal usluge 10 pločica je izašlo 26,nešto evra. sad još da vidimo za koliko će doći od njih do mene.
svakako hvala na uputstvu ka proizvođaču i na fajlovima!

danas su pločice stigle u DHL dostavno sanduče. prvo sam jutros dobio mejlom obaveštenje da moram platiti 4,70 i nešto evra carine i da će tek tad moći doći do dostave. imaju opciju plaćanja on-line pa sam platio preko PayPal oko podne su stigle. pošto radim oko 500km daleko moraće sačekati do subote da ih preuzmem.
nije da se hvalim nije da se žalim - pišem čisto informativno kako to prolazi u Nemačkoj.

sutra se pločice vraćaju u Kinu. problem je što sam od prošlog preuzimanja pošte iz DHL sandučeta menjao mobilni telefon,sistem je to shvatio i zatražio registraciju novog uređaja - sa tom razlikom što sad nemam više opciju da skeniram bar-kod DHL kartice već moradoh poslati zahtev da mi pošalju QR kod poštom,i navode kako obično postupak traje 2-5 radnih dana. juče mi stigne mej obaveštenja da će paket biti u sandučetu još dva dana i da će ga nakon toga u slučaju nepreuzimanja vratiti pošiljaocu. juče i danas gledao u svoje poštansko sanduče i QR koda naravno nema.
više bi voleo da sam bacio tih 25-30e negde kroz prozor automobila nego što mi se ovakve stvari sad već redovno događaju sa dostavom paketa ovde u Nemačkoj. tad bi neko imao nekakve koristi,bar bi se malo obradovao.
FUCK


RE: PCB - Bocko - 12-15-2021

E, nazdravlje Sad
Za toa, si ja zemam PostExpres za dostavljačot, i se poleka dogovorimo i da si popričeka paket vo pošta Smile
Nemo se sikiraš, idemo dalje, sjutra je novi dan! Smile


RE: PCB - ZASto - 12-16-2021

(11-30-2021, 06:09 AM)HomeMadeAudioProject Wrote: ZASto,imao si šansu pre par godina da učestvuješ u crtanju - pa čak ni sad nije kasno da pokažeš kako se to radi! 😁😀😀

(12-04-2021, 06:44 PM)gorso69 Wrote: Stigao još jedan paket PCB i to 11 kom.

Polemljena sledeći dan po prispeću,a evo i rada "na dasci".
Nisam stigao ranije da sLimim Smile

https://youtu.be/bOh5O1Nz1yg