DIY Electronic projects

Full Version: šaljivi YouTube
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
dobra!
Odgledao lika do kraja, moguće još koji put da ću odgledati, svaki put ću se dooobro nasmejati i podsetiti se identičnih razgovora i testiranja za savremene firme u Srbiji, koje sam pre desetak godina imao, kako za agencije, tako i za firme, kada sam se hteo zaposliti u bolje plaćenu firmu, (kako bi prestao raditi i u firmi i private, jer mi nije bilo dovoljno para za četvoro školaraca i suprugu, koja je i dan danas na birou nezaposlenih...) Radnog staža 36 legalnih plus 40 sivih godina, i ide mi na bolje Smile I, da, više ne radim private, jer ne dozvole poderana leđa Sad
Barem ovaka tri video klipa bi mogao snimiti, raznih varijacija... Smile
isao sam u Ferero na razgovor za posao. Sat i po sam sedeo i slusao nekog,ne znam sta je tamo, trebao bi d abira kandidate, kako prica o firmi. posle sat i po je zavrsio i ja pitam jel hocete vi nesto mene da pitate? Na osnovu cega birate kandidate ako samo vi pricate. Rekli su da ce vise pitati u drugom krugu. nisu se javili vec godinu i po.

A sto se tice eksploatisanja zemlje, mislim da postoji zakon da se navodnjavanje vrsi iz vodotokova a ne iz bunara. Gomila bunara koje su izbusili je poremetio nivo vode u zemljistu i u Madjarskoj a ne samo ovde
(01-14-2020, 06:20 PM)Аритон Wrote: [ -> ]

Škoda mi se ovde više dopada! old school! ?
магла је, птице иду пешке...

posto ne znam originalni izvor, zipovao sam klip.-

Big Grin Tongue
hej tica-vica nica looo... ???
24 Tongue
Bar jedan idiot ce se ugusiti pokusavajuci ovo.
[Image: tKBnNCh.jpg]
Ne znam kako mi je ovo prošlo ispod radara Smile

https://m.youtube.com/watch?v=40BLfRNHQX0
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10