DIY Electronic projects

Full Version: YouTube-muzika uz koju uživate
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.


idemo dalje! Smile
HMAP, OOO YEEEA!
Evo nesto brand-new iz "domace" kuhinje Wink

...a ti kao Demi Mur, par godina si starija...

ha haa što smo u rok fazonu danas! Smile

Danas sam ispitivao granice izdrzljivosti tda7294-bridge,zilavi su opasnoBig Grin Kolko to snage ima na +-35V i 12R opterecenjem,za nepoverovati.... Cool
Smile ha haa pa pokrenuo si ih? ako se dobro sjećam imao si nekih problema oko njega?

imam i ja dva kanala za most,ali nikako da ih pokrenem zbog transformatora u napajanju - nemam ga. Big Grin

(04-19-2014, 07:43 PM)TDA Wrote: [ -> ]

uh uh uh - ova baš jeste opasna stvar od njih!









ma pogledajte samo kakve trebe ima ovaj čovjek (Chris Isaac) u svojim spotovima! sve prirodno,onako da "ljuja"(ne da "žulja"),lijepo brate i bez napadne šminke! prosto raj za uši i oči!

i cijela ova plejlista...

(04-20-2014, 07:20 AM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]Smile ha haa pa pokrenuo si ih? ako se dobro sjećam imao si nekih problema oko njega?

imam i ja dva kanala za most,ali nikako da ih pokrenem zbog transformatora u napajanju - nemam ga. Big Grin

Ma pokrenuo sam ga(mono) davno, ali imam nekih malih problemcica sa paljenjem i gasenjem,cuje se kad se napune i kad se isprazne elkosi.
Kad budem sklepao Uni4 i ako jos proradi kako valja,poslacu ti ovaj moj trafo-2x25VAC 240W,bice dovoljno za jedan kanal u bridge.
'ću se vrnem Tongue



"...znojan šofer punu kadu,i pevaljka tu estradu..." Big Grin



"...moj jedini put do srca tvoga,me(n)talna bude mi teška droga..." Big Grin
HMAP, vidim bas si se primio na Peru Big Grin

Evo nesto dobro iz Belgije, a da nije cokolada, sir ili pivo

Buđenje!!!!!!
neponovljiva...

Jedna od manje poznatih njenih, a jedna od najboljih...



Evo i nečeg za opuštanje:

(04-28-2014, 06:15 PM)Macola Wrote: [ -> ]Jedna od manje poznatih njenih, a jedna od najboljih...





.
da da,dobra je Josipa skroz...
Malo drugacije muzike Big Grin



Btw, na sledecem okupljanju voleo bi da cujem na onim zvucnicima nesto od ovog izvodjaca u FLAC formatu Wink