DIY Electronic projects

Full Version: Da ne otvaram novu temu, par pitanja...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="TDA" data-cid="10721" data-time="1382298114">

Dajte neke screenshut-ove da bi imao predstavu o njima da bi mi bilo lakše da izaberem...
Hvala društvo!

</blockquote>
samo dok odgledam film , Gravitacija :geek:
TARGET
tina
ORO je mama, bar meni.
Potrpam elemente na papir, uzmem wire i pospajam, convert to pcb i slaži kako ti volja.
@enaB, u pravu si za kopije biblioteka, ali to što ti ne treba isključiš jednom i vozi.
obadva imaju autoplace i autoruter komponenti kao i 3d izgled plocice itd
@samuki, autoruter ne radi dobro, još uvek je ljudski mozak najbolji ruter.

@TDA, evo fino uputstvo sa sličicama, nije teško ič.
<a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.instructables.com/id/Draw-Electronic-Schematics-with-CadSoft-EAGLE/?ALLSTEPS'>http://www.instructables.com/id/Draw-Electronic-Schematics-with-CadSoft-EAGLE/?ALLSTEPS</a>

+ ima još stvari vezano za šemu i krajnji PCB, pogledaj.
Ajd da probam kad dođem kući...
Hvala još jednom!
@TDA, kad pokreneš program obavezno pusti Iron Maiden - Flight Of Icarus
fly on your way like an eagle
HAhaha!
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="samuki" data-cid="10736" data-time="1382344048">

<span style="color:#ff0000;">obadva imaju autoplace i autoruter komponenti kao i 3d izgled plocice itd

</blockquote>

"OBADVA" je pleonazam.... ili OBA ili TA DVA ili I JEDAN I DRUGI!
malo dete
stara baba
debela svinja
što debela svinja?
pleonazam gomilanje nepotrebnih rijeci.
ma sve ok,nego zašto je "debela svinja" pleonazam? svinja može biti i mršava.
Mislim da nije mislio na ljudski karakter... Big Grin
Uz dužno poštovanje, izvinite, ali nije Smile U rečniku uz Pravopis Srpskog jezika Matice srpske, "obadva" stoji kao sasvim ispravna i pravilna reč.
Da pitamo Milku Canić? Big Grin Big Grin Big Grin
Pitajte Big Grin


[attachment=4430:1.png]


Vidim da je sada tako, ali sam siguran da mene nisu tako ucili.... mozda je to promenjeno. Tako napisana ili izgovorena rec zvuci sasvim glupo jer "oba" vec u sebi nosi odrednicu da su u pitanju neke dve stvari, dva komada necega tako da "dva" posle toga nema svrhe.
Ako sam nepravedno "ispravio" drugara, molim da ne zameri.
ma niko mi ne odgovori za "debela svinja" !