DIY Electronic projects

Full Version: UT61E SD card logger
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Kako radim sa ultra low power stvarima užasan mi je problem bio mjeriti neki uređaj koliko troši.
A htio sam neki jednostavan logger struje, jer iako ponekad mislim da je sve riješeno uvijek se nađe neki bug i zakoči uređaj kada ne treba Smile

Pošto nisam našao ništa slično krenuo sam od 0 i mogu reći daleko dogurao ...

Bluepill + SD + UT61E

https://github.com/goran-mahovlic/dmm_ut61e

Ne još gotovo jer naravno nemam vremena za sve Smile


Nikako da nacrtam pločicu...
Imenjače, sve ti je na mestu i kako treba. I Qt me obradovao. Bravo!
(10-18-2018, 09:11 PM)gorankg Wrote: [ -> ]Imenjače, sve ti je na mestu i kako treba. I Qt me obradovao. Bravo!

Tnx, ma joj, to su sve usputne stvari, da to radim kako treba odnjelo bi previše vremena, tako da u tom nabacanom kodu ima dosta mjesta za napredak Smile

Da, to mi je super kada te kod od čipa dovede da moraš dodati support za neki novi instrument u nekom programu jer bez toga to ne bi bilo to Smile
Bravo!
Ima možda li netko tko bi imao interes po malo dovršiti ovaj projekt?

Ono što fali je za početak mali pcb u kicad-u koji bi dimenzijama stao u instrument.

Meni je to tolko drag projekt za koji sam spreman i izdvojiti i neki svoj đeparac da se to odradi, pa ako ima koji student ili netko sa voljom da to odradi bilo bi super.

Ideja je da sve sve radio otvoreno i da ustvari odradite sve na nekom svom gitu i radite commit na moj ...

Mislim nije to jedini projekt imam ih cca 100, ali jednostavno ne stignem, pa je ovo možda prilika da ih ubrzam.

Razlog je da to želim na svom stolu, a nikako da konkretiziram...
Daj šemu ili link prema istoj pa da se malo poigramo Smile
Inače, ja koristim UT71B jedino što za pimgvinčića do sada nije bilo neke ozbiljne aplikacije za akviziciju.
(10-27-2018, 01:10 AM)ZASto Wrote: [ -> ]Daj šemu ili link prema istoj pa da se malo poigramo Smile
Inače, ja koristim UT71B jedino što za pimgvinčića do sada nije bilo neke ozbiljne aplikacije za akviziciju.

To je ne znam više niti do kuda sam došao sa kojim  samo znam da nemam na stolu još a to je loše Smile

https://github.com/goran-mahovlic/dmm_ut...r/hardware