DIY Electronic projects

Full Version: sve oko mršavljenja : od ishrane do aktivnosti
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
(10-02-2021, 09:51 PM)HomeMadeAudioProject Wrote: [ -> ]takođe,i uspravan položaj sedenja mi takođe više odgovara - ne jurim brzo niti vozim mnogo kilometara dnevno da bi mi smetao uticaj smanjene aerodinamike pri vožnji,a kad spustim upravljač onda se mnogo više naslanjam na njega pa izgleda da pritisnem neke vene ili arterije pa mi se ubrzo pojavi bol na mestu dodira sa upravljačem a ostatak ruku ispod lakta počne da trne što ponajviše osećam tek kad podignem ruke sa upravljača.
sedenje više uspravno smanjuje taj pritisak pa nema ni bola ni utrnuća. 

Kad spustiš uprvavljać obično moraš da promeniš i nagib sedišta. Možda sedište koje imaš nije ni predviđeno za nagib tela za koji si spustio volan ili jednostavno tako niska pozicija i nije normalna za tvoj način vožnje i geometriju rama. Ima tu mnogo faktora koji mogu da utiču a ne vide se na prvi pogled.
могуће је Заре,мада проблем ми није са "доњим постројем" колико са болом и трњењем руку. од малена сам возио пони и бе-ем-икс (управљач макимално подигнут)  па ми је ваљда ту и остала навика седења у том положају.

црни "Voyage" однедавно:

[attachment=36350] седиште по ManicP препоруци - и делује обећавајуће!

сиви "Мc Kenzie":

[attachment=36351] од њега је све кренуло - матор,удобан,јефтин али са тим проблемом у предњој виљушци који ће се решити у Србији.

овог брђанина сам нашао у Штутгарту "на избачају" како то они кажу. захтевао је подмазивање и нове унутрашње и спољне гуме,али генерално јако мало коришћен бицикл. њега не користим једним делом због тога што нема блатобране а волим да се возим и кад је киша,а још више због нагнутог начина седења и трњења руку. за те паре боље је тешко наћи Smile

[attachment=36352]
Pages: 1 2 3 4 5 6 7