Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ometanje HF radio signala na zvucnike...
#5
Mislim da nisi razumeo evo slike da docara samo klikni za uvecanje i jos jednom da vidis punu rezoluciju nije neka ali posluzice.

[Image: antena.jpg]

Dakle ona crna velika kutija je tjuner T tipa, posle tjunera RF cok na plasticnu cevku 120mm namotano 45navoja RG-58, odozgo iz kutije ide jos jedan kabal za komandu odozdo, ti vodovi se ukljucuju relejno nemaju kontakta sa motorima dok sam u predaji, i sami motori su izolatorom spojeni da vrte roler i kondenzatore. Dakle iz kutije 50 oma. Kod stanice imam samo ovo nikakav tjuner dole.



[Image: rw200cn_05.jpg]



Obojio sam vodove antena da lakse vidis, bele sajle ispod su ankeri a u desnom uglu su kablovi kablovske televizije. Moj kabal je oko 1m visi od kablova kablovske, niko drugi od osam stanova nema nikakve smetnje bilo gde, samo na tim NEO zvucnicima koji su pojacani do daske uvek i ukljuceni u TV, kada se iskljuce i slusa se TV nema nikakvih smetnji na samom TV-u. SWR meren i MFJ-259 i onaj sto sam ja pravio isto pokazuju u dlaku, naravno i ovaj RW200CN ni makac skalice za SWR, cak kao zakucana jer sam doterao tjunerom da tako bude.

Bas cu objaviti ovde ako resim. Hvala svima.
Reply


Messages In This Thread
RE: Ometanje HF radio signala na zvucnike... - by Omegakg - 11-10-2014, 11:43 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)