Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Poor man's" regulacija lemilice 24V
(07-27-2015, 12:54 PM)tesla017 Wrote: Ufff neka sklapanje pocne Wink
Da bude gotovo do veceras Tongue

"Neće da može" što bi rekao M.Rističević Smile nije mi ovde ubodna testera i bukove daske koje bih koristio za prednju i zadnju stranu, pa nisam siguran da li mi je hidrogen 30% izvetreo, pa nemam HCl, pa treba film da se ide u radnju da se štampa... Uh..i ja bih voleo da može tako brzo.. Tongue Trebaju mi i još neki delovi iz Kelco-a... A treba i da se "privređuje" malo... Cool
Reply
ajde ajde nema odmora dok traje PODNOVA Big Grin

Mozes elektroniku skockati nego se tu izvlacis Tongue
Reply
Ajde dual ubi nas iscekivanje  SpaceWars
Reply
Drugari ponovo ste u meni probudili zelju za lemilicama Big Grin  poceo sam da pripremam kutijicu za moju davno zapocetu lemilicu.
Reply
(07-27-2015, 01:29 PM)tesla017 Wrote: ajde ajde nema odmora dok traje PODNOVA Big Grin
Mozes elektroniku skockati nego se tu izvlacis Tongue
(07-27-2015, 05:26 PM)dejansd Wrote: Ajde dual ubi nas iscekivanje  SpaceWars
Eto kad volim da pokažem "upravo stiglo" delove... Big Grin Ljudi, moram i da radim malo! Nema šanse da uradim pločicu još nekoliko dana... Sad
Evo za utehu trafo iz JBC, liči malo na Eprom Smile:
Reply
Ovo je kutijica od ATX ali manjih dimenzija od standardne mislim da je super za lemnu stanicu.
Na trecoj slici se vidi kako bi to moglo da izgleda Confused


Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Milance imas masku 15,5x8,5cm nekoliko postova unazad pa mozes izmeniti po zelji. Bolja ti je varijanta da strana ventilatora bude prednja strana pogledaj par postova unazad ja sam se napakovao ovih lemilica za sva vremena i evo malo da se rasteretim napakovacu i jednu za ovde Big Grin

Mislim da je ista kutija u pitanju Wink


Attached Files Thumbnail(s)

Reply
http://forum.yu3ma.net/attachment.php?aid=12476
http://www.petmk.co.rs/rka-l.php
http://www.petmk.co.rs/rka.php
= Big Grin
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
Kad je vec otvorena tema o lemilicama evo jedne seme koji je bazirana na Atmega8 kontroleru sa LCD.
Sema izgleda dosta jednostavna i primamljiva za izgradnju.Potrudicu se da pronadjem ceo projekat za ovu lemilicu mozda ce nekom da zatreba.


U prilogu su i slike te lemilice


Attached Files Thumbnail(s)


Reply
Sa LED displejem imam i ja celu dokumentaciju ali nemam sa LCD.

Nekako vise volim LCD displeje zbog toga hocu da sakupim dokumentaciju.


Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Pogledaj ovde Smile
Reply
Tu sam i gledao odatle su i preuzete one slike ali nemogu celokupnu dokumentaciju da skinem sa onog linka na pocetku teme .
Reply
Možda može bogdan.kecman da ti da neki savet? Smile
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
Sad me je sramota kad vidim šta sve ljudi rade, da postavljam ovo moje prosto... Rolleyes Al' ajde - kad sam počeo nema nazad:



Stigli delovi iz Kelco-a, a PCB me opet za***avao Sad ne mogu nikako da pogodim  vreme osvetljavanja i vreme razvijanja i ecovanja, da se dobiju lepi rezultati.. Ipak mi je uspelo da dobijem 2 lepe pločice - desno na trećoj slici (jedna je za kolegu forumaša Smile). Druge dve imaju istanjen bakar (to može da se reši kalajisanjem, ali ipak..) i previše razvijanja pa su vodovi iskrzani i padovi smanjeni... Ne pravim ja džabe kutiju od upropašćenih vitroplasta - nakupilo ih se... Big Grin
Reply
Danas sam instalirao SketchUpMake i probao kako radi... Smile
Reply
Da, volis ti 'senku' i umetnicki efekat, istina je. Cak i one plocice uz filter na foto aparatu (ili osvetljenje?) izgledaju k'o pozlata Smile
Reply
(07-29-2015, 11:16 AM)Dual Wrote: Sad me je sramota kad vidim šta sve ljudi rade, da postavljam ovo moje prosto... Rolleyes Al' ajde - kad sam počeo nema nazad:



Stigli delovi iz Kelco-a, a PCB me opet za***avao Sad ne mogu nikako da pogodim  vreme osvetljavanja i vreme razvijanja i ecovanja, da se dobiju lepi rezultati.. Ipak mi je uspelo da dobijem 2 lepe pločice - desno na trećoj slici (jedna je za kolegu forumaša Smile). Druge dve imaju istanjen bakar (to može da se reši kalajisanjem, ali ipak..) i previše razvijanja pa su vodovi iskrzani i padovi smanjeni... Ne pravim ja džabe kutiju od upropašćenih vitroplasta - nakupilo 

Ma znas koliko je bitno da ima fency displej da bi radilo posao kako valja.
Inace lepe slike iz kecapa
Reply
(07-31-2015, 10:32 AM)nik Wrote: Da, volis ti 'senku' i umetnicki efekat, istina je. Cak i one plocice uz filter na foto aparatu (ili osvetljenje?) izgledaju k'o pozlata Smile

(07-31-2015, 12:06 PM)dejansd Wrote: Ma znas koliko je bitno da ima fency displej da bi radilo posao kako valja.
Inace lepe slike iz kecapa
Hvala vam na komplimentima, drugari! Evo gde sam bio ceo dan... Big Grin



P.S. Ono za pozlatu Smile - nije filter, nego tako izgleda onaj foto lak kad se osuši PCB...
Reply
Uuuu ti si druze dual usao u sustinu Big Grin

Evo ko ce da crta 3D prikaz mojih buducih zvucnika (SAL SBX1620BK/DTF12) Smile

FENOMENALNO KOLIKO DETALJA Smile
Reply
Hahahaha!
Dual, pa ti si totalno odlepio sa tim aplikacijama za grafiku! Big Grin
Odlično je! Sviđa mi se....
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)