Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Poor man's" regulacija lemilice 24V
(01-14-2016, 08:54 PM)buca33 Wrote: KOntrola skoro pa zavrsena, ostalo da se zalemi pot za regulaciju temperature i spakuje u kutiju pc napajanja. Pravim je za brata koga izgleda hvata virus samogradnje... Big Grin

Odlicno izgleda Wink

Ako zelis imam spremnu masku u SprintLayout-u za kutiju od atx pa modifikuj po zelji Wink
Ledice na zicke do prednje maske, pot sa donje strane PCB srafi se na masku plexy-ja sve staje provereno do 60-70W trafo staje Big Grin
Reply
hvala na sugestijama, led sam zalemio na pcb zbog stelovanja i probe. Trafo je neki od ups-a ima ga 100-inak w, mislim da ce bez problema stati u kutiju sve.
Zaraziti nekog cekanjem je najbolji nacin vladavine nad njim
Reply
Upravo spakovana i isprobana stanica. Proradilo na drugu Smile , umesto 270r stavio 270k, pa IC imao jedva 1.2v a ja se cudio zasto. 
Nastelovao tacno na 1.98v, i poceo da lemim. Lepo regulise temperaturu, ja zadovoljan, brat jos vise. Jedino je kutija malo trapavo sredjena, ali bitno je da funkcionise odlicno


Attached Files Thumbnail(s)

Zaraziti nekog cekanjem je najbolji nacin vladavine nad njim
Reply
(01-29-2016, 10:25 PM)buca33 Wrote: ......Nastelovao tacno na 1.98v, i poceo da lemim. Lepo regulise temperaturu, ja zadovoljan, brat jos  vise,

Kako je ovo LEPO čuti pred početak Vikenda----Ma SJAJNO !!!

Drago mi je da neki delovi Srbije Funkcionišu Perfektno !!!

Lepo....
Reply
sretno čo'eku bratu! Smile
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
Hvala na lepim recima.
Ovu kontrolu bi svako trebao da ima ispod stola za ne daj Boze.
@Robert63 Funkcionisu onako kako sami projektujemo svoj mikrokosmos.Mada, Marfi je cudo.
Zaraziti nekog cekanjem je najbolji nacin vladavine nad njim
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)