Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sve i svašta
jao bre Milane,pa 300 godina te nema...
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
Tu sam.
Pogledam povremeno šta se dešava na forumu, ali ne stižem da se igram sa vama.
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
neka si ti nama živo i zdravo sa svojom porodicom, forum je ipak nešto neobavezno. veliki pozdrav čovek!
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
Mislim da sam "pokvario" ovo sokoćalo od chatGTP-a, tako sam ga zaludeo da se raspao, nije mogao da sračuna dva broja na kraju, lupetao je gresku za greskom, rekao mi da mora da razmisli da to izracuna, ja ga pitam jel će ti da mi javiš ili ja moram da te pitam da li si završio, on kaže "javiću ti ja" ... i čekao čekao ... i eto to ti on kaže našao sam rezultat, 1/1! Lupetao je u odgovoru kontradiktorne stvari.
Alo bre, *te onaj ko te napravio!
Čak se nasmejao na onu foru iz Autostoperskog vodiča i kompjutera koji je sračunao na kraju 42!
Tražio sam mu da mi nadje "najbolju" racionalnu aproksimaciju sa dve celobrojne vrednosti koje daju neki rezultat, npr X/Y=0.034221337 ... 

[Image: attachment.php?aid=42072]
Reply
[Image: attachment.php?aid=42094]

[Image: attachment.php?aid=42097]

Ahahaaa, "Relejni Atenuator" ... Smile

[Image: attachment.php?aid=42098]


Attached Files Thumbnail(s)


Reply
Aaaaaaaa .... Smile

[Image: attachment.php?aid=42099]

[Image: attachment.php?aid=42100]

[Image: attachment.php?aid=42101]


Attached Files Thumbnail(s)

Reply
AI generisao?
Reply
Aha ... samo sam mu pričao šta da generiše Smile
Reply
Odlično je ovo, steampunk.  Big Grin
Reply
Ovo bi više ličilo na "steam punk" Smile

[Image: attachment.php?aid=42105]

[Image: attachment.php?aid=42106]


Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Brutalno. Da se odštampa i urami. Bolesno.
Reply
Maaa ... Smile

[Image: attachment.php?aid=42107]

[Image: attachment.php?aid=42108]

[Image: attachment.php?aid=42109]


Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Ja još uvek ne verujem da AI postoji.  Vaistinu
Reply
Zanima me da li neko drugi ima jako cudan osjecaj mucnine (u stomaku) kada gleda ove slike?
Ne znam kako da opisem, ali isto kao da slusas muziku sa pretjerano jakim trebble-om. Poput nekog vizualnog napada.

Ne znam da li je to samo moj problem, ili i drugi imaju slicnu reakciju na ovo?
Isto kao da ne zivim u realnom svijetu pa radim neke bizarne stvari, brojim prste na rukama ljudi, gledam zasto stvari i oblici nisu u tacnoj perspektivi, gdje zice i konektori idu negdje u beskonacnost. Isto kao neki fever dream ukoliko gledas duze od 1 sekunde, brzo moram da sklonim pogled.
Reply
I ja bih da se maknem malo da osetim život.
Reply
Nakon onih AI generiranih slika evo jedne klasične, ili ne baš toliko klasične. XY mod na osciloskopu, a ima dvije točke i nije nikakav signal spojen na ulaze. Pa kako to. Big Grin

Reply
Dva kanala u choper modu i taster za izostravanje fokusa (x-y)
Reply
Zapravo su tri kanala u igri. Jedan dvokanalni plugin u vertikalnom utoru sa oba kanala uključena(od tuda dvije točke), a drugi jednokanalni u horizontalnom. Veoma zanimljiv način dobivanja xy moda kod 7000 serije sa dva vertikalna plugina.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 11 Guest(s)