Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JBL Flip prenosivi bluetooth zvučnik
#1
...je prvi "ozbiljniji" bluetooth zvučnik kojeg sam kupio (i koji je takođe završio kod oca) a inače treći (1 jbl go, 2 Sound 2Go Briq) ikada.

https://m.youtube.com/watch?v=zelpUDSzUnA

Po pitanju baterije bio je bolji od sound2 go ali opet je moralo biti dopunjavanja na pauzi posla. nema radio,ne pušta ništa preko USB - ali zato je dve klase iznad prethodnika po zvuku! doduše i cena mu je bila oko 90e! i ne bi ga ni kupio nego smo na poslu taj dan našli u nekom kanalu ispod poda neke stotine kg bakarnih debelih kablova i moj deo novca je bio 20e manje od cene ovog zvučnika- Sound2go sam par dana pre pokvario i "zažmurim" na bakarnih 70 i dodam 20e.
nisam se pokajao,zvukom me oduševio ! ne samo mene nego i sve kolege s posla, a i nakon posla! ovom malcu ne fali baš ništa- ni srednji ni visoki ni basovi: čak šta više basovima je oduševio! nikad više boljeg zvuka iz tako malog aparata ranije nisam čuo! jeste skup i verovatno ga nikad ne bi kupio da nisam taj dan imao sreću oko tog bakra,ali ne bi ni imao toliko dugo osmeh na licu ne samo pri slušanju svih žanrova muzike neko naročito pri gledanju filmova_tu je dolazio do punog izražaja!
ne preporučujem zbog cene,sad već ima upola i više jeftinijih koji podjednako dobro zvuče ali u to vreme zvuk ovog jbl bio je prenosivi praznik za uši!
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
#2
....ja posle skoro 10 meseci korišćenja (FLIP4) nemam nikakvu zamerku, koristim za gledanje filmova sa lap topa, jedino mi malo prejak bas u početku bio-sad je sve ok.
Devojka me vara sa rođenim mužem!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)