Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sound2:Go Briq prenosivi bluetooth zvučnik
#1
nakon što je jbl go otišao ocu,ovo je drugi bluetooth zvučnik kojeg sam kupio.

https://m.youtube.com/watch?v=PMv1Un5KxdQ

prvo što mi je upalo u oči kod ovog zvučnika bila je cena nešto viša nego od onih kineskih sa pijace,a opet značajno veća masa i to me ohrabrilo da ga pazarim. ne na pijaci već u prodavnici tehnike i ničeg više. koštao je manje od jbl go,a imao možda i duplo veću masu i dva vidljiva zvučnika. baterija mi je trajala nešto duže nego kod jbl go(svakako sam je morao dopunjavati na "poluvremenu" posla),ali je imao daleko bolji zvuk (opet ne očekivati neki totalni hi-fi). sve je bilo nekako više "usrednjeno" u odnosu na prethodnika ali i pored očekivano veće glasnoće-nije je bilo. opet,ono što se čulo bilo je dosta prijatnije za slušanje i znao je iznenaditi sa basom naročito ako je stajao na nekoj većoj a mekšoj površini. to se najčešće dešavalo kad se sam zvučnik spajao na lap-top i gledao neki film. za razliku od jbl go i jbl go 2 ovaj je znao trgnuti gledaoca pri nekoj dinamičnijoj sceni filma.
nije imao problem sa spajanjem na ko zna kakve sve ne bluetooth izvore. ja sam ga zeznuo jednom jedinom prilikom kad sam ga ostavio u torbi spojenog na bateriju za punjenje a onda stavio torbu na leđa-pukao je USB port za punjenje i tu mu je bio kraj kod mene. u to neko vreme izašao je i sledeći model koji je mogao da pušta i radio stanice što ovaj moj nije mogao,a cena je ostala ista.
ako se neko nađe u dilemi-neka je nema,ovaj vredi i više nego što košta kad se odmeri odnos dobijenog,a naročito u odnosu na konkurenciju.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)