Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upravo stiglo
<p>Moja greska znam da imam takve i da su 80W samo se nisam secao oznake AZ550 je u pitanju...</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>A za vece otac ih imao u autu i na obicnom auto radiu kaze da su svirali veoma glasno a imali malu snagu pa sam predpostavljao da imaju veliku osetljivost.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Nazalost ostale su samo korpe sa magnetom, membrana se raspala...</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>[attachment=6477:10012014(001).jpg]</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>[attachment=6478:10012014.jpg]</p>


Attached Files Thumbnail(s)

Reply
vlaga ih ubila u kolima. na hotelu interkontinental takvi zvučnici su skidani u odličnom stanju iako su bili baš stari - bili su van dodira vlage.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
Evo i ja da se pridružim ovoj rubrici, jest' da nije "UPRAVO" stiglo, ali nakon nekoliko neuspelih pokušaja dostave na adresu, na kojoj me za vreme ovih praznika nije bilo, napokon i ja dobih svoj paket od TI. :ahappy: Iskreno, nisam imao određene komponente u planu, osim LM3886 ,više me je interesovalo kako sve to sa semplovima funkcioniše, dostava, koji su rokovi, itd. <br />
2 X LM3886TF (izolovano kućište) koje sam namenuo za Apex A75<br />
1 X LM3886T (neizolovano kućište) za koga, ovako solo, trenutno nemam posebnu namenu<br />
2 X LM4870TA koje bih iskoristio u nekoj šemi gde bih ih vezao u bridge- jedan LM po kanalu, pa ako neko ima neki predlog, a uz to da je koliko-toliko šema proverena, otvoren sam za ideje! :Idea:<br />
[attachment=6483Tongue1090001.JPG]<br />
<br />
<br />
[attachment=6484Tongue1100004.JPG]<br />
<br />
<br />
[attachment=6485Tongue1100013.JPG]


Attached Files Thumbnail(s)

The only way out...

...is the way through!
Reply
<p>Izvinjavam se,pogresih, ovaj manji je u pitanju az550. Ma nema on ni blizu 80w,jedva i 20 istrpi (bar ovi moji),</p>
<p>dz0800 jeste da je slab,ali mnogo osetljiv. Za njih planiram da sklepam neku kutiju i odlicni su za izlete uz neki TDA chip.</p>
<p>@endorph1ne: cestitam na prinovi, nadam se da ces ih dobro uposliti</p>
Zaraziti nekog cekanjem je najbolji nacin vladavine nad njim
Reply
endorphine,a jedan 2+1 sistem?
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
<p>@buca33 Hvala, ne sumnjam u to, samo je pitanje vremena.</p>
<p>Razmišljao sam i o tome, ali ako bih već sa šemom za 2.1 pojačalo, jedan LM4870 bridžovao za woofer, a drugi koristio za "satelite" ,radije bih iskoristio pun potencijal mosta kod oba.&nbsp; :Thinking:</p>
The only way out...

...is the way through!
Reply
<p>Nisam ih koristio na vecim snagama ali na mojim bas pise max 80W...</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Imam i manje (ne secam se oznake) od 45W sa vesanjem iznutra koji isto deluju osetljiviji.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Od svih zvucnika koje imam az550 su najmanje osetljivi...</p>
Reply
<p>Draže mi je kad zakasnim na posao ili da stojim negde u redovima nego kad se uspavam nedeljom i ne odem na buvljak.</p>
<p>Ipak odok malo prošetati da možebiti nakačim koju sliku danas...</p>
I can't be sorry, if I ain't always a saint
Like to be a nice guy, but don't blame me if I ain't
Reply
vrijedi li sad ići? kad je pravo vrijeme da se ujutro bude tamo?
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply

U zoru.

Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
pa kad ĆEMO zazoriti,drugovi i drugarice? Smile to nam je najbliži "otvoreni tržni centar" odgovarajućeg tipa! Smile
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply

Ja sebe teram već godinu dana i nikako da odem.... Sad

Te rano mi, te daleko mi, te mrzi me, te nemam para...

Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply

he,onda ću morati da se dogovorim sa imenjakom pa da se tamo nađemo - daleko si mi da te budim! Smile

Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
<p>Kod nas je subotom buvljak samo je sad broj roma koji prodaju zantno manji od ljudi koji prodaju stvari iz svojih kuća, nažalost.</p>
Reply

zavisi kakve stvari prodaju ljudi iz svojih kuća! Smile ako je u pitanju gomila masivnih matorih sanyo-a i sansui-ja po pristojnim cijenama a u svrhu nabavke novijeg i boljeg - pa to je onda odlično! Smile

Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply
<p>Ma nemaju ljudi novaca za osnovne potrebe pa prodaju sve živo.</p>
<p>.</p>
Reply

e to je već bedak...

Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply

he,onda ću morati da se dogovorim sa imenjakom pa da se tamo nađemo - daleko si mi da te budim! Smile

Jedino ako ti je telefon daleko od kreveta. Pa ljudi se u današnje vreme bude telefonom. Smile

Zamisli koju bi facu napravio da mi ujutru uđeš u sobu i počneš da me drmaš: "E, probudi se da idemo na buvljak...". Big Grin Big Grin Big Grin

Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
<p>[attachment=6523:Image400-K180.jpg]</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Uzeh neki amp da ponovim pokušaj skutijavanja szekeres headampa.</p>
<p>Preplatih ga u odnosu na onaj Bose od prošle nedelje.Ipak ganci vidi da je ovo pojačalo, a Bose sam provalio po nazivu.</p>
<p>Došlo je i nekih zapetljanih kablova, nisam još raspetljavao.</p>
<p>Stalak od monitora se ne ispušta ako je za dobru cenu.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Strah me da uključujem Magnat da ne ispadne ispravan...</p>
<p>[attachment=6524:Image401-K80.jpg]</p>


Attached Files Thumbnail(s)

I can't be sorry, if I ain't always a saint
Like to be a nice guy, but don't blame me if I ain't
Reply
<p>Tom Magnatu je vrlo verovatno crklo napajanje. Ako se ne varam pwm regulaciju radi NE555, koji je, naravno, slaba tacka ( za tu primenu ).</p>
<p>Najgore je kada kupis nesto za delove, a ispostavi se da je ispravno ili se moze vrlo lako popraviti. Tu nastaje dilema.</p>
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 13 Guest(s)