Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Privatnost podataka
#1
Objasnicu u slikama Smile


[Image: attachment.php?aid=22235]

[Image: attachment.php?aid=22234]


Attached Files Thumbnail(s)

“If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito.” - Dalai Lama XIV
Reply
#2
To je strasno, jos strasnije je sto svi tako rade, to se sheruju informacije sa vise portala tamo-vamo, porucis od jedne firme javi se druga, CN model Smile
Reply
#3
Ne znam kako je u drugim gradovima, ali oni u Kraljevu imaju prodavnicu u samom centru grada, a samim tim važe za neku referencu u narodu. Sa druge strane imamo tehnički neobrazovano osoblje, ovo što je prikazano i ko zna šta još što ne može u prvi mah da ispliva. Shodno pomenutoj referenci, ako pokušaš da ukažeš tom istom narodu da to baš i nije tako kao što misle, onda ispadaš rogat, tupadžija i ko zna šta još. Ništa nisam novo rekao, ali sam morao da kažem.
Reply
#4
Mislim da ima i fora sa nekim od tih firmi. Npr. emmi, alti, win-win, uspon cacak, oni su svi pod jednim vlasnistvom ako se ne varam. E a sad, to sto se ne navodi nigde i za ovo kao sto si prikazao npr. za gigatron, jel to znaci da ona izjava podrazumeva da i svako mora da ima dedicated SMTP server? ...ili bi saglasnost u tom slucaju trebala da bude jasnije definisana tipa da dajes saglasnost da se koristi taj i taj posrednik za slanje mejlova etc.? Smile
Reply
#5
@1van
Ako ti treba za analizu, ista prica sa portalima www.alatiimasine.com = www.odigledolokomotive.rs … Mozda imaju jos neki portal u sklopu ….
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)