Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program ne radi zbog procesora koji nema neke instrukcije?
#21
Zipuj fajlove pa probaj da okacis. A inace treba da probas to sa 'graphics card acceleration settings'.
“If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito.” - Dalai Lama XIV
Reply
#22
Evo izvestaja. Videću šta mi dozvoljava drajver da radim po tom pitanju, pa javljam da li ima pomaka.


Attached Files
.zip   izvestaj.zip (Size: 86,86 KB / Downloads: 3)
Reply
#23
Quote:<ProblemSignatures>
<EventType>APPCRASH</EventType>
<Parameter0>Silhouette Studio.exe</Parameter0>
<Parameter1>3.8.113.1</Parameter1>
<Parameter2>50d4fc89</Parameter2>
<Parameter3>RBGUIFramework.dll</Parameter3>
<Parameter4>0.0.0.0</Parameter4>
<Parameter5>50d4fccb</Parameter5>
<Parameter6>c0000005</Parameter6>
<Parameter7>00054842</Parameter7>
</ProblemSignatures>

Quote:<SystemInformation>
<MID>DFD02A6B-C516-42C4-8EE5-DA58DB2E448B</MID>
<SystemManufacturer>VIA Technologies, Inc.</SystemManufacturer>
<SystemProductName>KT333-8235</SystemProductName>
<BIOSVersion>6.00 PG</BIOSVersion>
</SystemInformation>

Kada isprobas sve oko grafike, probaj da zamenis pomenuti dll jer je moguce da je korumpiran tokom instalacije ili mozda imas neki virus na kompu ...
“If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito.” - Dalai Lama XIV
Reply
#24
Virus 100%
Skoro sam rešavao ortaku sličan problem.
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
#25
Pošto sam probao da čačkam grafiku i nije urodilo plodom (čak sam juče ujutru pre ovih postova probao još jednu, još stariju grafičku koja se našla u kući), onda ću da probam ponovo sa svežim win7. Na tom disku imam dve particije. Disk je star i ko zna šta sam pokupio. Jednu za sistem sam uvek formatirao, a na onoj drugoj su mi neki podaci i instalacija tog programa. E, sad me zanima koja je ispravna procedura da znam sigurno da neću da zakačim virus? Da pošaljem sam sebi na mejl adresu sajta odakle se skida softver, odem direktno tamo, skinem na sveže formatiranu particiju i pokrenem. Isključim net. Win7 lepo prepoznaje grafičku, tj. ima drajver za nju.
Reply
#26
"koja je ispravna procedura da znam sigurno da neću da zakačim virus"

Kreni odavde:

- http://security-net.biz/bezbedno-surfova...netom.html

- https://gerzic.com/howto/internet/#komp

Smile
“If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito.” - Dalai Lama XIV
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)