Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Current Mirror Amp MK1 - Šta je bolje A ili AB?
#18
(02-22-2016, 10:16 PM)vulejov Wrote: Стојим иза свега написаног..

Stojte Vi koliko hoćete, možete i na glavi, meni svejedno.
Zato što mi se ne sviđa recimo Jenifer Lopes ja nikako ne mogu napisati da ima dupe ravno kao taraba. I da još stojim iza toga.

Zašto sam stavio link sa SET pojačalom? Jer poneke single end triodne konstrukcije imaju i THD od 6-8% na većim snagama - i sad ta pojačala sa svim tim nedostacima toliko prijaju ljudskom uhu da su jednoj velikoj većini audiofila u celom svetu kraj puta.
Samo to ne prija nekome ko je više posvećen brojkama no ušima. Ok, ima i takvih. Nisam jedan od njih.

Eno skoro slušao čuvenog Ampina sa 0,neznamkolkonula1% THD na 20kHz. Posle zujanja u ušima i neprijatnog osećaja F5 je legao kao lek. Začudo, nikakav problem nemam da slušam satima tih 1% distorzije na 20kHz, a imam problem da slušam 0.neznamkolkonula1% distorzije na 20kHz.

Kako sad to? Huh

Nisam rekao ništa loše o CMA pojačalu, rekao sam da ću da ga napravim, poslušam, pa onda donesem sud, a Vi ste gospodine "natrokirali" "Pass konstrukcije", trpajući ih na neverovatan način sve u isti koš (a joj koliko su samo različite), hvatajući se za distorziju kao reper. Meni je to nedovoljno, laičko objašnjenje, i kao takvo je potpuno neispravno, pa neko može da pogrešno nauči iz napisanog. Zato sam zamolio da obrišete.

Zbog izjave da klasa A "ne znači ništa", dodao sam ostale linkove gde možete pročitati objašnjenje šta je to A klasa, kako radi, koji su benefiti, itd...
Između astronauta nikada nije postojala granica. Onog dana kada taj koncept bude dopreo do svesti političara, naša planeta će izgledati drugačije. Aleksej Leonov
Reply


Messages In This Thread
RE: Current Mirror Amp MK1 (Vladino pojačalo) - by Alex - 02-23-2016, 02:39 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)