Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čestitke
Nebo, ziv i zdrav nam bio sto godina.
Reply
Srecan rodjendan Nebojsa!
Reply
Srećan rođendan npejcic!
"Ako kaniš pobjediti, ne smiješ izgubiti" - Grunf
Reply
Srećan rođendan! Smile
Reply
Nebojša, iskrene čestitke i najbolje želje za rodjendan.

Pozdrav
Reply
Nebojsa, srecan rodjendan i ziv nam bio jos 100 godina, bez praznika. Sve najbolje.
Reply
Srećan rođendan! Smile
Fray the strings
Throw the shapes
Hold your breath
And listen!
Reply
Srećan rođendan
Reply
Srećan rođendan Nebojša!
Face up...make your stand and realise you're living in the golden years!
Reply
Hvala drugari! Imam piva, vina, dunje, kajsije i još po neko parče torte, pa izvolite Smile
Reply
Srecan rodjendan!
Reply
Srećan rođendan drugar!
Reply
Juče sam bio malko odsutan, nije zgoreg, da se i danas čestitaju rođendani, a,
što se tiče kajsije i ostalog, Npejcic, sačuvaj do KG 2018, pa da ti uživo "čestitamo"! Smile
Reply
Dogovoreno, kajsija ili dunja stižu, torta teško... kvarljiva roba Smile Smile
Reply
(01-22-2018, 12:26 PM)npejcic Wrote: Dogovoreno, kajsija ili dunja stižu, torta teško... kvarljiva roba Smile Smile
Pošto SWISS leti za Niš, ako požurim mogao bih još i da stignem na vreme za tortu Smile .

Pozdrav
Reply
@Braca
Ako je tako, onda neće proći samo sa tortom, moraće Niš da se pokaže i sa ostalim gurmanlucima, samo izvoli Smile
Reply
(01-22-2018, 01:46 PM)npejcic Wrote: @Braca
Ako je tako, onda neće proći samo sa tortom, moraće Niš da se pokaže i sa ostalim gurmanlucima, samo izvoli Smile

Komsija, srecan rodjendan. A za sve, pa i za Bracu, izvolite doci u Nis na gurmanluke i ostala mezeta.

Lete i Swiss, i Rayan i Wizair.......
Novac je sredstvo a ne cilj.
Reply
Hvala drugari.

Šalu na stranu, ali pretprošle godine na Konferenciji termotehiničara Srbije u Soko banji bilo je nekih razgovora da na Maš. fakultetu u Nišu s vremena na vreme održim po neko predavanje, što je bila šansa da se češće vidjamo. Prošle godine nisam bio na konferenciji jer nam se istog dana venčavala mladja ćerka, tako da nije bilo prilike za dalje razgovore na tu temu.
Nadam se da tema još nije pala u zaborav.

Pozdrav
Reply
@npejcic > Srećan ti rođendan, retroaktivno! 36   (nemoj mi zameriti što kasnim toliko  Blush )
Reply
@Dual Ma kakva zamerka Smile
Hvala.

Evo i ja ne postižem da pročitam sve što želim na forumu... neznam kako je kod vas, ali svake godine obaram rekorde izdržljivosti pod opterećenjem na poslu Sad

Hvala i Goši, mi smo nekako najbliži pa da bi ostali u toku sa novim/starim kafanicama, imaš poziv da se organizujemo ovih dana da proverimo neko novo/staro mesto, da nisu slučajno pokvarili hranu/piće, mora čovek da bude u toku sa dešavanjima i kontrolom kvaliteta Smile

Aerodrom u Nišu, zaista je otvorio dosta vrata, Niš se čini se razvija, dešava se nešto... i dobro i "loše"... ali neka je, makar malo da se promrda višegodišnja kolotečina navalice na pogrešna zanimanja.

I naravno, poziv važi za sve drugare, dobrodošli u Niš.

Kao dokaz da smo mi "južno" u duši meraklije, šta dodati osim pokazati ovaj izum/proizvod za roštiljanje iz okoline Niša:
https://www.juznevesti.com/Drushtvo/Belo...ja.sr.html

https://youtu.be/MRv_saLqDaA
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 6 Guest(s)