Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čestitke
Srećan rođendan!
Reply
Srećan rođendan! Smile
Reply
Hvala Drugari...
Reply
Srećna Nova! (7527 godina)
Reply
Srećna Nova godina! Smile
Reply
Srećna Nova! Smile
Fray the strings
Throw the shapes
Hold your breath
And listen!
Reply
Drugari, koji slavite, sretnu Novu godinu želim! Smile
Reply
Srećna Nova godina!
Reply
Pridružujem se čestitkama.
Nego, od kako nema zabrana proslavljanja, čini mi se da se i nešto redje slavi Big Grin .

Pozdrav
Reply
Meni ova NG nije bas jasna, ali svakako zelim svima sve najlepse i u ovoj Novoj godini.
Reply
(01-14-2018, 04:50 PM)BeliNinja Wrote: Meni ova NG nije bas jasna, ali svakako zelim svima sve najlepse i u ovoj Novoj godini.

O tome kako je doslo do "raskoraka" izmedju opsteprihvacenog Gregorijanskog, i starog Julijanskog kalendara, mozes
procitati:
https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%88%D1%...0%B0%D1%80

Pravoslavna crkva koristi modifikovan Julijanski kalendar.-
pOz
Reply
Ma to sve znam ali mi nije jasno zasto pravimo cirkus od tog praznika kad realno nema potrebe za to.
Hvala u svakom slucaju.
Reply
(01-15-2018, 01:07 PM)BeliNinja Wrote: Ma to sve znam ali mi nije jasno zasto pravimo cirkus od tog praznika kad realno nema potrebe za to.
Hvala u svakom slucaju.

Dobro, neka mi neko odgovori, kad je rodjen Isus Hrist?
Vreme Nove Ere se racuna od njegovog rodjenja?
Novac je sredstvo a ne cilj.
Reply
Big Grin Dobro pitanje.
Reply
(01-15-2018, 01:07 PM)BeliNinja Wrote: Ma to sve znam ali mi nije jasno zasto pravimo cirkus od tog praznika kad realno nema potrebe za to.
Hvala u svakom slucaju.

Циркус је свим народима у традицији. Ево, кинези имају своју нову годину - боле их уши за ову која се слави по хришћанским народима. 

Тако треба гледати и божић било које хришћанске деноминације па и ову православну нову годину. Мени празник да се окупи и онај део породице који ређе виђам.
Reply
Zvu:
"Мени празник да се окупи и онај део породице који ређе виђам."

+1 Smile
Reply
(01-16-2018, 01:36 PM)Zvu Wrote:
(01-15-2018, 01:07 PM)BeliNinja Wrote: Ma to sve znam ali mi nije jasno zasto pravimo cirkus od tog praznika kad realno nema potrebe za to.
Hvala u svakom slucaju.

Циркус је свим народима у традицији. Ево, кинези имају своју нову годину - боле их уши за ову која се слави по хришћанским народима. 

Тако треба гледати и божић било које хришћанске деноминације па и ову православну нову годину. Мени празник да се окупи и онај део породице који ређе виђам.

'Bem ga, mi jurimo tamo neka izoblicenja na -120dB i manje, i neke k-ke zvucnjaka i raznorazne odzive, a ne znamo ni kad nam je Nova Godina Smile
Novac je sredstvo a ne cilj.
Reply
I dalje verujem da smo zbog toga u prednosti Wink
Reply
Srećan rođendan uki122!
"Ako kaniš pobjediti, ne smiješ izgubiti" - Grunf
Reply
Srecan rodjendan Nebojsa6
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 73 Guest(s)