Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monofazni generatror
#9
Slaviša,

Što je učinjeno, učinjeno je i nema povratka.
Zasigurno sam bio preoštar i možeš me shvatiti kako god poželiš.
Meni na savest šta sam ti rekao, tebi na savest kako si razumeo.

Cilj nije da te uvredim niti omalovažim  već da ti objasnim da dobro kanalisano pitanje uvek obezbeđuje jednostavan i vrlo precizan odgovor.

"Mlako" objašnjavanje ljudima provereno ne pomaže, i ne "resetuje" ih, već prođe sasvim nezapaženo.
Savršeno sam ubeđen da ovo neće kod tebe proći nezapaženo i da će ti ostati u sećanju, jer sam ti "prodrmao" emocije, smatrao ti mene nekim "neprijateljem" ili "prijateljem".

Odnosno, neko sledeće pitanje ćeš značajno bolje dimenzionisati što će se završiti upravo u tvoju korist.

Što će reći: možda sam ponekad i pregrub, ali sam zato efikasan poput snajperiste.

Ponekom od članova su pomogle moje instrukcije, pogotovo kad dobro konkretizuju pitanja. Pomoći će možda i tebi ubuduće ako ovo shvatiš na ispravan način.
Takođe i poprilično dragocenog životnog vremena odvajam na pomaganje raznim članovima.
Kada se iz toga izvuče korisna svrha onda mi je zadovoljstvo, a kada je to promašena priča onda je to isto kao kad svojoj devojci odneseš crvene ruže a ona kaže da ih ne podnosi već voli žute lale. Takav neki (popi*an) osećaj otprilike...

Pozdrav
Reply


Messages In This Thread
Monofazni generatror - by Slavisa - 08-15-2015, 11:33 PM
RE: Monofazni generatror - by Macola - 08-16-2015, 01:05 AM
RE: Monofazni generatror - by Slavisa - 08-16-2015, 01:13 AM
RE: Monofazni generatror - by Macola - 08-16-2015, 01:21 AM
RE: Monofazni generatror - by mikikg - 08-16-2015, 09:39 AM
RE: Monofazni generatror - by Slavisa - 08-16-2015, 11:07 AM
RE: Monofazni generatror - by Macola - 08-16-2015, 02:13 PM
RE: Monofazni generatror - by Slavisa - 08-17-2015, 11:59 PM
RE: Monofazni generatror - by Macola - 08-18-2015, 07:13 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)