Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Albumi koje možete da preslušate od početka do kraja
#1
Razmišljam se već jako dugo vremena i u razgovoru sa prijateljima dođemo do toga kako danas gotovo da i nema novijih albuma koji se mogu preslušati od početka do kraja - bar ne dovoljno. Dakle nešto gde ne postoje pesme koje služe da bi se popunio prostor na CD-u već gde je album dobro osmišljen i sam po sebi ima neku temu kojom vodi celu priču. Redak je osećaj gde se posle preslušanog albuma osećam kao da sam pročitao neku knjigu. U tom smislu ne bi bilo loše da vidimo koji su za vas to albumi koji vas inspirišu i kod kojih ne morate da preskačete pesme. Ili hajde ovako, dozvolimo jednu pesmu (: da preskočite ako vas baš nervira. Za mene su to sledeći: 

 
 
 


 
 
 



Kako vreme bude prolazilo i kako budem nailazio na nešto što me u tom smislu oduševljava - bilo da je produkcija, bilo da je izvedba ili nešto treće - što mi učini neki album slušljivim od početka do kraja, tako ću dodavati. Ovako na prvu loptu se setih samo ovih. Ono što treba imati u vidu jeste da su ovo albumi koje mogu da slušam od početka do kraja ali se osim te jedne stvari koja ih povezuje razlikuju po mnogo čemu. Čak ni ja ne mogu uvek slušati bilo šta nasumice odabrano sa svoje liste jer nisam uvek raspoložen za određene muzičke pravce. 

I showed mine, now you show me yours Smile 
Reply


Messages In This Thread
Albumi koje možete da preslušate od početka do kraja - by Zvu - 02-13-2015, 09:57 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)