Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samplovi, iliti uzorci od proizvođača, iskustva i preporuke
#1
<p>&nbsp; &nbsp;Pošto u "moje vreme", ili "ono vreme" (pre dva puberteta godina... :hairy:&nbspWink, nije bilo globalnog sela, a informacije su se svodile na novinske odnosno časopiske, nije ni bilo ni neke komunikacije sa proizvođačima opreme-elektronike, tako nije bilo ni neke velike mogućnosti naručivanja besplatnih primeraka radi izučavanja...&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp; &nbsp;Pošto sam se pohvalio u temi "Upravo stiglo", mojim prvim samplovima, voleo bi, kada bismo podelili i iskustva sa vašim dobavljačima uzoraka.&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp; &nbsp;Koji proizvođači rado šalju uzorke, koji troškovi sve prate paket, koliko komada poručujete i koliko često, a da to ne bude "sankcionisano" bilo od proizvođača, bilo od naših organa...&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp; &nbsp;Moji samplovi su poručeni izjutra 27. januara i isporučeni su danas oko podne sa neznatnim troškovima od cca 280 din, uz uredno poslato na mail obaveštenje od Texas Instruments o pošiljci i mogućnosti za praćenje iste prostim klikom na broj pošiljke.&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp; &nbsp;Veoma pozitivno iskustvo za prvi put...&nbsp; :ahappy:</p>
Reply


Messages In This Thread
Samplovi, iliti uzorci od proizvođača, iskustva i preporuke - by Bocko - 01-31-2014, 05:59 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)