Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veselo popodne sa poštinim radnicima - Gde mi živimo?
#6
Ma dobro sad je ok, ovo sam morao da napišem da to isteram iz sebe. Smile

@BeliNinja Odavno bih ja to uradio, ali ovde gde živimo da bi nekog prijavio trebati ti bar 100 evra i jaka veza, a obično na kraju isti taj radnik dobije samo opomenu.

@npejcic Jedina verovatnoca da je to "previd" je da je neki pametni službenik, bio u fazonu: "Vidi budale, stavio vrednost, a kako će da dobije te pare.", pa je sam sebi dao za pravo da to dopiše, što opet nije previd, nema on šta da prepostavlja, nije mu vračanje u opisu posla.

Za AKS znam da su katastrofa. Do sad sam imao poverenja u PE, ali više mi ni oni nisu ta sigurna varijanta, čak mislim da je najsigurnija varijanta za sitnije stvari pucketava koverta, preporučeno pismo, jeftinije je, a do sad sam imao super iskustva sa tim. Mislim da to treba da praktikujemo od sledećeg GB-a.

Što se tiče dodatnih uplata nije potrebno, nije to prevelika para, a neki su za GB uplatili i više nego što treba, tako da će to pokriti dobar deo. I onako se za uplate uzima harač, pa ispadne skuplja pita od tepsije. Hvala u svakom slučaju.
Reply


Messages In This Thread
RE: Veselo popodne sa poštinim radnicima - Gde mi živimo? - by azecevic - 08-01-2014, 09:20 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)