Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda
#1
<p>počesmo tamo u "Sve i svašta"&nbsp;http://forum.yu3ma.net/showthread.php?tid=340&page=16 &nbsp;da se "gađamo" automobilima,motorima i ostalom vezanom za aparate koji nas kroz vrijeme provode u prostoru Smile pa mislim da bi mogli po nešto o tome u ovoj temi da razglobimo.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>mislim da velika većina muškaraca voli da prati tehniku i tehnologiju vezanu za automobile,plovila a lično sam se onako iz zabave počeo zanimati i za avione i rakete (svemisrki program),to kako su nastale i kako su se razvijale. odmah priznajem da sam ruso-fil što se tiče aviona i japan-fil što se tiče automobila,opet sa nekim izuzecima.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>npr. iako vjerujem u to da su ruski avioni napravljeni &nbsp;tak oda uz maksimalnu jednostavnost daju najbolje moguće karakteristike ipak me neki drugi avion zaprepastio letnim sposobnostima na aeromitingu u Batajnici prošle godine. bio je to euro fighter 2000. ne znam da li su se ruske laste uzdržavale od maksimalnih korištenja svojih MiG-ova ali svakako su barem mojem nevještom oku izgledali kao tromi krompiri u odnosu na osice od mlađanog evro-konkurenta.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>evo jedne emisije sa YouTube-a o tom avionu,postaviću kasnije i neke druge ukoliko bude interesenata za temu.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p></p>
<p>&nbsp;</p>
<p>(inače tema je otvorena za sve vrste prevoza koje koriste bilo koju vrstu motora Smile )</p>
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply


Messages In This Thread
točak / elisa / propeler & zemlja / nebo / voda - by HomeMadeAudioProject - 04-19-2013, 10:45 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)