Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Running the continental grid at a higher frequency than normal added time to clocks.
#5
Hehe, neka rade sta hoce imam PFC : )
Odavno se ne baziram na tacnu frekvenciju mreze nego na Ruski duplo termo-stabilisan oscilator bazdaren na GSM Big Grin

Kada bih vam pricao kako se trguje energijom, ihhh, zamislite samo da ima firmi koje prodaju struju ne po jedan cent ili dolar ili euro po kW/h nego recimo 12000$ kW/h!?? ... rasmilsite malo ... Tesla baterije ...

Kupuju struju na minute za vreme utakmice Manchester:Chelsea ... Smile ... Potrosnja struje u poluvremenu utakmice x100 u mrezi ... to neko mora da plati ...
Bukvalno su u fazonu "Mile, zavrsilo se poluvreme, pali drugi reaktor u nuklearci i upumpaj XYZ MW u mrezu, to ce Žika da im fakturiše" ...
"Ovi iz nacionalne mreze ce me iskljuce, preopteretio sam im sistem, pušćaj struju u mrezu, gde sad da mi nestane struje kad vodi Manchester 1:0, ne pitam posta kosta ..." Smile
Reply


Messages In This Thread
RE: Running the continental grid at a higher frequency than normal added time to clocks. - by mikikg - 04-11-2018, 01:45 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)