Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program ne radi zbog procesora koji nema neke instrukcije?
#8
Evo pisem sa navog Win7 (isti daj sto sam pre probao). Ovog puta se ponasa drugacije. Program je prosao instalaciju, ali kad ga pokrenem malo krlja po disku i nista se ne desava. Nema vise prozora sa porukom koji je izlazio. Koji je naredni korak? Nisam familijaran sa Sysinternals alatima, pa ako moze neko usmerenje sta da probam, vidim da ih ima tamo vise. U task manager-u ne pokazuje nijedan proces koji bi licio na Silhouette Studio.
Sto se tice procesora i broja jezgara, mislim da nije to, jer radi na Sempron 140.
Imam 2500XP. Nisam ga puno klokovao, verovatno ploca ne podnosi vise od 178 FSB. Bolji efekat u brzini dobijam kada memoriju klokujem hmm bese cl (sa 2.5 na 2). Ja sam veliki fan ustede energije pa sam se bavio undercklokovanjem. Na nekoj staroj ploci sam zalemio dzampere direktno gde je procesor, pa sam ga kombinacijom dzampera undervoltovao i smanjivao frekvecniju, pa recimo na 100 Mhz FSB i 11 mnoziocem sam isao do (po secanju) 1.45V. Skoro da je mogao da radi bez ventilatora.
Reply


Messages In This Thread
RE: Program ne radi zbog procesora koji nema neke instrukcije? - by mp3police - 12-17-2016, 10:45 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)