Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JBL XTREME prenosivi bluetooth zvučnik
#1
ovo je bio i ostao vrhunac ukupnog utiska glasnoće i kvaliteta prenosivog bluetooth zvučnika:

https://m.youtube.com/watch?v=PDFcUJr6178

baterija koja traje 10 sati pri skoro punoj glasnoći,jako dobar zvuk pri svim žanrovima muzike,dubina basa koja iznenađuje na sve načine... i cena od tada 260e. jbg. bio sam toliko očaran zvukom jbl Flip da kada sam video ovog nisam mogao da odolim a da ga ne kupim. naravno pre kupovine bila je i proba u radnji tako da se na srednjem zapadu Nemačke jedno 15 minuta nasumično glasno slušala nasumično birana muzika sa mog mobilnog preko kojeg se i sam zvučnik trebao slušati. mnogo kojekakvih pogleda sam istrpio ali morao sam jer mi se nije davao toliki novac tek tako.nogi su mi nakon kupovine rekli da sam ga preskupo platio,ali se nisu ustručavali da ga traže na slušanje kad im je ustrebalo. moj odgovor im je bio:nije bitno koliko stvar košta nego koliko zadovoljstva donosi! a bilo ga je... oko godinu dana,tad je baterija počela naglo da slabi da bi nakon ukupno godinu i po dana došlo do toga da se ne može više slušati bez punjača. tad je prestao da bude prenosiv,ali je ostao odličnog zvuka. imam nameru da mu zamenom baterija pridružim vek trajanja dokle god može ali ispostavilo se da to i nije tako ni naivna a ni jeftina avantura. svakako čim budem mogao,pokušaću da ga vratim u pravo stanje jer zvukom svakako to zaslužuje.
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply


Messages In This Thread
JBL XTREME prenosivi bluetooth zvučnik - by HomeMadeAudioProject - 09-11-2019, 06:46 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)