Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zastareli PHP kod naših provajdera?
#1
Photo 

Uplatio sam hosting kod našeg provajdera (da ne imenujem) i nakon nekoliko dana sam odlučio da se rastanemo u miru ko Beatles-i, jer su totalna ladovina. Naravno, oni su mi rekli da imaju stotine zadovoljnih korisnika, pa shodno tome, problem je u meni. Odmah pređem kod našeg drugog (koji nije ladovina, odmah mi setovali šta treba da mogu da radim u Wordpress-u). Međutim, kada sam instalirao plugin Woocommerce izbaci mi upozorenje da mi je PHP i MySQL zastareo. Odem na sajt PHP-a i stvarno vidim da nema više podrške za tu verziju PHP-a. Ne budem lenj, pa se ulogujem kod starog provajdera (molio sam ih da to sve pogase, da neko ne hakuje i posle da se pravdam kako nisam ja, ali nisu me udostojili) u Wordpress, pokrenem isti plugin, kad tamo još starija verzija PHP-a, kome je podrška istekla polovinom 2015. godine. Znam da tih 10e za godišnji hosting nije neki novac, ali ima i u svetu za isti novac, pa mu to dođe tržište, te se pitam, da li ja umišljam da treba naši provajderi da imaju PHP za koji postoje zakrpe i podrška?
Reply


Messages In This Thread
Zastareli PHP kod naših provajdera? - by mp3police - 02-21-2017, 02:18 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)