Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foto-postupak sa "uradi sam" oslojavanjem : Iskustva
#31
<p>eh što volim što si tu i što pratiš šta i kako radim! Smile ne samo radi mene nego i radi svih drugih koji ovo prate i čitaju.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>o iskrzanosti(isfašanosti) pločice sam razmišljao dok sam je rekao bi po poslednji put čistio onom žicom za pranje zagorjelih ručkova iz posuđa,praškasti deterdžent će ubuduće ići uz sunđer za pranje posuđa umjesto te žice.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>moguće je da je pre-eksponirana svjetlosti,ostavio sam je jednako vremena kao i kad je bio onaj deblji nanos i vjerujem da je to razlog. svakako da bi vrijeme trebalo utvrditi kako si ti pisao nego eto uspostavlja se da ni sam nanos laka nije potrebno toliko debelo nanositi kao što sam ja prvi put to uradio. sve su to baš razlozi zbog kojih sam i pokrenuo temu u kojoj mogu učestvovati svi - naročito sa ovakvim opaskama i primjedbama poput tvojih,dragocjenih.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>same rubove pločice obrađujem dobro,tu nema neke greške jer su iste potrebe i kod toner-transfera - tamo ako je izdignut rub pločice,pegla ne može da stisne taj dio papira uz pločicu pa ni otisak ne bude dobar. ovde je opet cilj da paus-papir bude što bliži pločici cijelom površinom da se osvjetljavanje ne bi prenijelo sjenkom.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>sitan natpis "HomeMadeAudioProject" je sa jedne strane ispao dobar a sa druge je malo tanji i ne poznaje se dobro,baš kao i tanka linija oko množača napona. imaću obe (sve tri) primjedbe sledeći put ZerO,i baš mi je drago što pratiš temu!&nbsp; :Four Leaf Clover:</p>
Bože,daj svakome pameti - ni mene ne zaboravi...
Reply


Messages In This Thread
Foto-postupak sa "uradi sam" oslojavanjem : Iskustva - by HomeMadeAudioProject - 12-03-2013, 07:10 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)