DIY Electronic projects

Full Version: Čestitke
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
<p>Čestitam svim forumašima i njihovim porodicama nastupajuću 2014. godinu, sa nadom da će vam biti lepša i plodnija od sadašnje!</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Svima želim sreće, zdravlja, veselja, a ostalo će doći samo po sebi!</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Živeli!</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>[attachment=6279:Resize of DSCF2907.JPG]</p>

takođe,sve najljepše svima i da nas prati zdravlje,sreća,ljubav,dinari/kune/marke/evri/funte/dolari/krune a za audio-projekte sami ćemo se međusobno ispomoći!

  :clover: Heart    u zdravlju veseli bili!   Heart  :clover:

<p>Срећна Нова година.&nbsp;Срећа, здравље.[attachment=6280:default.jpeg]</p>
<p>Srećna Nova godina i sve najbolje Smile</p>
<p>Sve najbolje u Novoj!</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Prvo zdravlja pa sve ostalo!</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>I lep provod veceras Wink</p>
XBAЛА РУСИJA! Smile
Sve najlepse svima. Zdravi i zivi mi bili Smile
<p>srecna nova godina,puno srece i zdravlja! Smile</p>
<p>Nemam više lajkova :-)</p>
<p>Srecna nova godina forumasima i njihovim porodicama ! Ovo je moje prvo javljanje,cucemo se jos.</p>
<p>Zelim vam puno uspeha i novih projekata u Novoj Godini ... punooo zdravlja, i neka vas samo sreca prati ...u jednom da se zahvalim svima koji su dali pridones u realizaciji mojih projekata u prosloj godini ..Puno Vam Hvala !</p>
Srecna vam nova godina, drugari! :-)
Sretna Nova Godina , Hvala svima , konacno sam pravim plocice Smile
<p>Ja svima zelim samo ZDRAVLJE,kad imamo zdravlja onda smo srecni,kad smo srecni i zdravi onda lako zaradimo novac. Zelim Vam u ovoj Novoj godini najvise zdravlja pa sve ostalo, i puno dobrih projekata! Ziveli!!!</p>
<p>Mislim da administratori foruma moraju dobro da razmisle da li i dalje treba da ima ogranicen broj lajkova!&nbsp; :Thinking:</p>
<p> Smile&nbsp; Smile&nbsp; Smile&nbsp; Smile</p>
<p>Svim članovima i drugarima želim uspešnu i sretnu 2014 godinu! Živi bili!</p>
<p>Družimo se i budimo zajedno.</p>
<p>"Kad je čovek sam, uvek je u lošem društvu!"</p>
<p>Prudruzujem se cestitkama.&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Sve najbolje svima i jos puno dobrih projekata.&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Ziveli!</p>
<p>Svim članovima srećna nova godina i predstojeći praznici. Big Grin</p>
<p>Srećna Nova godina i sve najbolje.</p>
<p>I da se i u 2014-toj lepo druzimo i pomazemo kao i do sada. Ziveli. Smile</p>

Srećna svima Nova Godina!

Vidim da nas je preživeo dobar broj. Preživelima želim puuuuno sreće, zdravlja, dobrih riba i orginalnih elemenata. Big Grin Big Grin Big Grin

Takođe, da šta god pipnemo lemilicom zapeva iz sveg glasa. (Probati na svojoj ruci... Wink ).